«  Квітень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 03:10

Головна » 2014 » Квітень » 18 » Подорож за «Синім птахом»
Подорож за «Синім птахом»

Саме так називається вистава за п`єсою-казкою М. Метерлінка «Синій птах», яку побачили численні глядачі на сцені Кам`янської ЗОШ. Її зіграли учасники театрального гуртка «Сузір`я», керівник Корнєва Т.Г., районного Будинку дитячої творчості. В гуртку активно і творчо працюють учні Кам`янської школи, які закохані у театр. І знову це спільний проект РБДТ, Кам'янського сільського клубу та Кам'янської ЗОШ.

Мрія про Синього птаха щастя, про добро, красу, людяність близька і дітям, і дорослим, тому ця казкова вистава із захопленням була сприйнята учнями 1 – 11 класів, вчителями, батьками і жителями села, навіть довелося показати її двічі в один день. Гра акторів (учнів 7 – 10 кл.) була яскравою і переконливою, адже нелегко втілювати образ іншої людини, а ще складніше, якщо це – духи, істоти, тварини. Казкові декорації, яскраві костюми, сценічні спец ефекти також допомогли створити особливу атмосферу дивної подорожі двох дітей за Синім птахом. Вони зустрілися з духом Радощі, духом Мрії, духом Світла, душею Любові, які протистояли силам Зла, але перемогли любов, дружба, щирість, людяність і доброта. Тож ідея цієї вистави зрозуміла всім: мир, любов, родинний затишок, це і є щастя!

Юні актори готуються до нових вистав, а глядачі чекають зустрічі із ними. Побажаємо «Сузір`ю» успіхів!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 473 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/4