«  Серпень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:31

Головна » 2012 » Серпень » 30 » Подарунок школярам України
Подарунок школярам України

27 серпня пройшла обласна конференція педагогічних працівників під головуванням губернатора Олександра Вілкула та за участю Міністра освіти й науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. У роботі конференції взяли участь начальник відділу освіти Нікопольської РДА Фініковський С.В., завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Гулак М.М., директори Кам'янської та Олексіївської загальноосвітних шкіл Кавалер Ю. В. та Степаненко Т.Г..

Оскільки Кам’янська ЗОШ є пілотною школою з реалізації проекту «Сучасна освіта», бере участь в освітніх проектах "Медіа-освіта" та "Використання Інтернет та медіаосвітніх технологій в навчально-виховному процесі", проводяться заняття з курсу «Медіа-культура», Олександр Вілкул вручив директору школи сертифікат на отримання сучасних комп'ютерів в рамках акції "Подарунок від КНДР школярам України". І вже наступного дня 15 новеньких комп'ютерів були завезені до навчального закладу. З 1 вересня оновлений комп'ютерний клас буде готовий до використання нашими школярами.

Отож, сьогодні ми маємо всі необхідні умови для успішної реалізації обласного комплексного проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти», що включає в себе, перш за все, рівний доступ до навчання та адаптацію освіти до реальних потреб ринку праці.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 425 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3