«  Вересень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:14

Головна » 2015 » Вересень » 4 » Перший урок
Перший урок

Події останніх років, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, дають підстави стверджувати, що переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявили високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію. Тому особливого значення в системі національно-патріотичного виховання учнів приділяється проведенню Першого уроку.

Метою Першого уроку є формування в учнів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу та процеси становлення України як єдиної політичної нації.

1 вересня 2015 року в Кам’янській школи до Першого уроку було запрошено 269 учнів з 15 класів-комплектів. Лейтмотивом Першого уроку стала ідея розвитку української державності як консолідуючого чинника розвитку українського суспільства та єдності української політичної нації.

Під час уроку були реалізовані такі завдання:

• ознайомлення учнів з основними історичними подіями становлення державності України;
  • виховання поваги до державних символів, шанобливого ставлення до традицій українців та представників інших національностей, які населяють країну;
  • сприяння усвідомленню школярами спільних цінностей української нації: державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності й демократичних засад державного устрою;
  • формування правової культури учнів, їх поваги до Конституції України, Законів України, усвідомлення своїх прав, свобод та обов’язків;
  • формування готовності служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни;
  • виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності, відповідальності;
  • формування мовленнєвої культури;
  • спонукання зростаючої особистості до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізм.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 473 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3