«  Вересень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:52

Головна » 2013 » Вересень » 2 » Перший навчальний день розпочався
Перший навчальний день розпочався

На виконання розпорядження Президента України Віктора Януковича, за підтримки ініціативи Міністерства освіти і науки України та Благодійного фонду "Велика родина" у перший день навчання - 2 вересня - пройшов Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря. Захід був організований з метою сприяння вивченню молодим поколінням творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка та з нагоди відзначення у 2014 році 200-річного ювілею від дня його народження. Урок відбувся 2 вересня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і транслювався в ефірі Першого національного каналу.

Шевченківський урок проводився для учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів України. Під час заняття використовувалися архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя і творчість Кобзаря.

Учні 5-11 класів нашої школи також були учасниками єдиного телевізійного уроку. А початківцям про життя та творчість Шевченка у доступній формі розповіли вчителі-класоводи.

Також цього дня у всіх класах були проведені уроки мужності, присвячені 70-річчю звільнення південно-східної частини України від німецько-фашистських окупантів та 70-річчю битви за Дніпро. Під час розповідей, бесід, відео-переглядів діти ще згадали про початок Другої світової війни та відвідали міні-панораму "Битва за Дніпро" в шкільному історико-краєзнавчому музеї.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 589 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3