«  Лютий 2020  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 02.06.2020, 20:59

Головна » 2020 » Лютий » 26 » Перший чемпіонат з шахів
Перший чемпіонат з шахів

23 грудня 2020 року став історичний для любителя шахів В Червногригорівській селищній раді. За ініціативи федерації шахів міста Нікополя (президент федерації Станіслав Безрукавий) та за підтримки КДЮСШ в Кам’янській ЗОШ I-III ступенів (директор Юрій Кавалер) відбувся перший чемпіонат Червоногригорівської ОТГ з шахів. В першому чемпіонаті прийняли участь 12 кращих шахістів селищної ради. Для переможця першого чемпіонату, керівництвом КДЮСШ (директор Григорій Рева) засновано перехідний кубок. В напруженій спортивній боротьбі першим чемпіоном Червоногригорівської ОТГ став Станіслав Безрукавий, на другому місті Олександр Мішков (с. Придніпровське), третім був учень 8 класу Кам’янської ЗОШ, вихованець КДЮСШ Станіслав Давидов, на четвертому місці також вихованець КДЮСШ учень Червоногригорівської ЗОШ Ігор Дражевський.

Переможець та призери першого чемпіонату ОТГ з шахів отримали медалі та сертифікати від федерації шахів міста Нікополя.

Головний суддя змагань тренер КДЮСШ майстер спорту Валерій Бендерський та представник федерації шахів Олександр Мартіян визначили добрий рівень першого чемпіонату Червоногригорівської ОТГ.

Заступник директора КДЮСШ з навчально-виховної роботи Микола Корнєв подякував всім учасникам чемпіонату за участь та любов до шахів.

Перший чемпіонат Червоногригорівської ОТГ з шахів показав, що цей вид спорту надзвичайно популярний, як серед учнів так і дорослих. Цей чемпіонат громади стане традиційним.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 43 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2