«  Червень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 16:57

Головна » 2017 » Червень » 1 » Педагогічна надія - 2017
Педагогічна надія - 2017

31 травня в Кам’янській школі освітяни Нікопольського району зібралися на фінальній частині конкурсу «Педагогічна надія – 2017», започаткованого великим другом освітян нашого району – народним депутатом України Андрієм Шипко.

З вітальним словом до присутніх звернулися: народний депутат України Андрій Федорович Шипко, голова Нікопольської районної ради Матюк Микола Степанович, помічник народного депутата України Андрія Шипко Фініковський Сергій Вікторович, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Гулак Маргарита Вікторівна.

Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти – і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою. Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег. Ось саме в такий день, за найкращою традицією Української школи, молоді педагоги ділилися з колегами своєю педагогічною майстерністю.

Присутні на святі привітали дружніми оплесками 23 молодих паростка освітянської ниви Нікопольщини, що взяли участь у відбіркових турах конкурсу. Всі вони достойні нагород, але за умовами конкурсу до фінальної частини увійшли лише семеро конкурсантів, серед яких вчитель інформатики Кам’янської ЗОШ Солдатов Дмитро Сергійович.

16 учасників отримали від народного депутата України А.Ф.Шипко книжки-записники та сертифікати на річну підписку на фахові педагогічні видання і конкурсна частина розпочалася. Фінал складався з трьох етапів: 1-й – самопрезентація «Моя історія успіху»; 2-й – представлення проекту «Сільська школа моєї мрії»; 3-й – випробування на вчительську зрілість – «Моделювання педагогічних ситуацій».

По закінченню конкурсної програми всі семеро учасників отримали дипломи та цінні подарунки від А.Ф.Шипко (4 фотоапарати, 2 планшети та ноутбук). Наш Дмитро Сергійович посів ІІ місце, з чим його щиро привітали колеги та запевнили, що він у нас – найкращий!

Гостей та учасників заходу на протязі дійства вітали учасники танцювальної групи «Вінцента» та Бурцева Аліна.

Щиро вітаємо учасників, фіналістів, призерів та переможця конкурсу. Бажаємо всім щастя й нових педагогічних знахідок.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 174 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3
Дякую всім, хто допомогав у підготовці, вболівав та підтримував мене в конкурсі!