«  Лютий 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 13.12.2017, 05:26

Головна » 2017 » Лютий » 20 » Пам'яті Небесної сотні
Пам'яті Небесної сотні

Юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. Сумно і боляче. А їх рідним жити з цим болем все своє життя. Хто б міг подумати, що в ХХІ столітті, після всього, що пережила наша держава, все повториться знову. Схоже, людство не квапиться вчитись на своїх помилках…

Сьогодні кількість загиблих вже вимірюється тисячами. І кінця, поки що, цьому не видно. Не будемо говорити про те, хто і за що бореться. Ця тема вже достатньо висвітлена в просторах Інтернету, в щирих і недолугих коментарях, в повсякденних розмовах. Давайте в цей день просто віддамо шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу".

Як би сьогодні не ставились до Майдану, що би не думали про його учасників, єдине те, що вони хотіли кращого майбутнього для українців, вже варте пошани.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Сьогодні, під час виховних заходів, що відбуваються в Кам'янській школі, діти разом з вчителями згадали про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадуватимуть надалі, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, наші діти справді зможуть побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 150 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2