«  Січень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 27.06.2019, 04:48

Головна » 2015 » Січень » 29 » Пам'яті героїв Крут
Пам'яті героїв Крут

Хоч виє знов зима поривом лютим,

Та ми дорогу знаєм до мети.

Герої Крут! О, нам їх не забути.

Дзвенить їх клич: невтомно далі йти.

Крути! Це слово терзає серця людей вже майже сто років. Крути - смолоскип, який освітлює шлях до боротьби за національну державу. Ці молоді київські студенти та гімназисти поклали своє майбутнє на вівтар боротьби за свободу і незалежність України. Вони свідомо розуміли, що самостійність країни дістанеться лише ціною власного життя. Саме тому ми повинні з вдячністю в серцях пам'ятати нашу багатостраждальну історію та події 29 січня 1918 року.

У стінах Кам'янської школи відбувся єдиний урок "Подвиг українських юнаків у бою під Крутами". Старшокласники на чолі з вчителем фізики та астрономії Бурцевою Оленою Іванівною підготували змістовні документальні та відеоматеріали з історії Батьківщини, що свідчать про незламність духу нашого народу; святиню, яка плекає у наших серцях почуття високого патріотизму та невичерпної любові до рідної землі.

Нехай цей день буде взірцем для сучасної молоді та приводом замислитися над своїм майбутнім. Ми щиро віримо у те, що єдиний український народ і сьогодні подолає агресію і вистоїть у тяжкій боротьбі за свою єдність і незалежність.

Наші спецкори Ступак Катерина та Оприщенко Дар'я

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 322 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/3