«  Лютий 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 14:11

Головна » 2019 » Лютий » 19 » Пам'ять вічно жива
Пам'ять вічно жива

15 лютого в Кам’янській школі пройшли тематичні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з 30-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан. А саме: у центральному шкільному холі оформлено виставку фото та документальних матеріалів «Афганістан болить в моїй душі», в 1-11 класах проведені уроки мужності «Військову форму одягли сини», збірна школи взяла участь у волейбольному турнірі пам’яті воїна-інтернаціоналіста О.М. Мироненка на базі Нікопольського педагогічного коледжу.

Класоводом Грінченко Л.О. проведено виховну годину з елементами інтерактивної гри «Пам’ять вічно жива» для учнів 3-х класів. У ході заходу діти  розширили свій кругозір знаннями про те, як молоді хлопці  у мирні повоєнні роки несли нелегку військову службу в гарячих точках світу, виконуючи свій військовий обов’язок. Детально зупинилися на війні в Афганістані. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що закарбувалася численними трагедіями та біллю втрат в багатьох родинах. Розповідь про події супроводжувалася виконанням учнями 3-А класу тематичних віршів та пісень, а також переглядом документального відео.

Друга частина заходу була практичною. Всі діти поділилися на 5 команд і виконували творчі завдання: складали буриме на тему Афганської війни, клеїли плакати, писали листи нинішнім воїнам АТО.

Ми повинні знати історію нашого народу та країни, пам’ятати про наших захисників. Адже співзвучні історичні події, схожі часи, тому й доблесть козацька не вмирає, передається з пам’яттю поколінь. Свою мужність, свою доблесть мужні воїни передають синам і онукам, вчать любові та патріотизму молодих нащадків.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 82 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2