«  Листопад 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 15.12.2018, 05:27

Головна » 2017 » Листопад » 22 » «Олімпійський урок» та «Olympic Lab» в Кам’янській ЗОШ Нікопольського району
«Олімпійський урок» та «Olympic Lab» в Кам’янській ЗОШ Нікопольського району

В останні десятиріччя футбол у світі, і зокрема в Україні, розвивається не лише як улюблена гра мільйонів, а як соціальне явище, що впливає на різні сторони життя суспільства, а не тільки на його спортивну складову.

Ми, українці, завжди прославляли мир, добро, братерство, що поєдную в собі Олімпійська ідея. Завдяки нашим кращим спортсменам в усіх куточках планети стає відомою і поважною держава Україна, її великі традиції, її талановитий народ. А футбол – спорт № 1 у світі – привертає увагу мільйонів уболівальників.

І, саме тому, з метою пропаганди здорового способу життя, підтримання чудових футбольних традицій в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер), залучення юнаків та дівчат до систематичних занять фізичною культурою і спортом і зокрема футболом, в музеї спортивної слави Нікопольщини та кабінеті Олімпійської освіти Кам’янської ЗОШ відбувся «Олімпійський урок» з гравцем Національної збірної України з футболу, нашою землячкою Ольгою Басанською та її першим тренером Віталієм Міняйлом.

Футболістка збірної команди України та її тренер розповіли про нелегкий шлях дівчини до національної команди. Про титанічну працю, про футбольні традиції козацького краю, про людей які допомогли досягти високих результатів.

Багато цікавих запитань було задано учнями сьомого класу.

Для музею спортивної слави Нікопольщини Оля подарувала футболку збірної України в якій вона виступала з автографом.

А в спортивній залі, в рамках проекту «Olympic Lab», пройшов майстер-клас з футболу, де Ольга продемонструвала техніку володіння м’ячем, жонглювання, удари головою, карні удари, пенальті тощо. Воротар (Білик Данило – капітан команди «Олімпійське лелеченя» – 2016 року-призера Всеукраїнських змагань) також майстерно парирував удари зірки жіночого футболу. Після майстер-класу учні взяли у неї автографи і сфотографувалися з відомою спортсменкою.

На пам’ять про зустріч вчителі фізичної культури Клименко О.Г. та Корнєв М.Д. подарували Ользі бейсболку з логотипом Національного Олімпійського комітету України та іншу олімпійську атрибутику.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 152 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2