«  Травень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 05:26

Головна » 2017 » Травень » 24 » Олімпійський урок
Олімпійський урок

Козацькими стежками пройшов похід «олімпійських лелеченят» всіх поколінь команди «Вікторія» Кам’янської школи олімпійської освіти Нікопольського району.

Підвести підсумки спортивного 2016-2017 року незмінні керівники команди Заслужений вчитель України Корнєв М.Д. та вчитель-методист Клименко О.Г. вирішили під час «Олімпійського уроку», який вони організували і провели в плавнях річки Кам’янки – серці українського козацтва.

Під час походу в дружній неформальній атмосфері, за чудової погоди, учні різних вікових груп з 6 по 11 клас спілкувались, ділились досвідом, готували корисну здорову їжу, грали в артбол, волейбол, бадмінтон¸ фрізбі. Невід’ємним атрибутом усіх заходів є Олімпійський прапор НОК України, що в руках багаторазових призерів і переможців Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя» побував і в Криму, і в Буковелі, і у Київі, і у Львові, і підіймався на найвищу точку країни - гору Говерла, і занурювався під воду, а зараз мандрує безмежними степами Нікопольщини.

Смачним і корисним виявився обід, приготовлений на березі річки. Юшка, куліш та шашлики втамували голод та поповнили сили кам’янців, які їм знадобилися для наступного випробування – пошуку «скарбу» (солодощів), що був заздалегідь схований керівниками і став приємним сюрпризом для семиразових переможців обласних фіналів «Олімпійського лелеченя».

Гарно попрацювавши і відпочивши «лелеченята» залишили за собою чистоту, щоб наступні відпочиваючі мали змогу насолоджуватися чудовими краєвидами. А на згадку про чудово проведений час усі юні олімпійці отримали від Дніпропетровського відділення НОК України пам’ятні значки «Олімпійський урок», які одразу знайшли своє місце на гордих грудях юних спортсменів.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 168 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2