«  Вересень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.10.2018, 02:21

Головна » 2018 » Вересень » 18 » Олімпійський тиждень в школі Олімпійської освіти
Олімпійський тиждень в школі Олімпійської освіти

Ідеали, покладені в основу Олімпійських ігор Стародавньої Греції, дуже важливі для людства. Вони не лише дозволили відродити Олімпійські ігри, а й зробити олімпійський рух благородним і популярним явищем, що охоплює всі континенти і країни, які перетворили олімпійський спорт у свято миру, дружби і прогресу, гармонії тіла й духу, величі розуму і справедливості.

Олімпійський тиждень в КЗ ЗСО «Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ст. Червоногригорівської селищної ради», як завжди пройшов на високому професійному та організаційному рівні. В ньому взяли участь всі учні школи, практично всі члени педагогічного колективу, батьки та гості.

На нараді при директорові було затверджено план роботи під час олімпійського тижня.

Надовго залишиться в пам’яті першокласників та їх батьків традиційна посвята в олімпійці, що відбулася в музеї спортивної та Олімпійської слави Нікопольщини та кабінеті олімпійської освіти школи. Засновник музею, Заслужений вчитель України Микола Корнєв, розповів юним олімпійцям та їх батькам про чудові спортивні традиції школи. Першокласники дали клятву добре навчатись та примножувати спортивні традиції рідної школи. Від Дніпропетровського відділення НОК України всі першокласники та їх вчитель Марина Прозорова отримали пам’ятні олімпійські значки. А самі активні першокласники отримали спеціальні призи від активу музею.

Зустріч учнів школи із Заслуженим майстром спорту, бронзовим призером Олімпійських ігор зі стрибків у довжину Романом Щуренком відбулася в музеї спортивної та олімпійської слави Нікопольщини. Розминка з чемпіоном та олімпійський урок пройшли в спортивному залі школи. У спортивному заході активну участь прийняв директор школи Юрій Кавалер.

Єдиний день ранкової гімнастики (зарядки) для учнів початкових, середніх та старших класів пройшов організовано і динамічно.

Протягом Олімпійського тижня з учнями школи, класоводами та класними керівниками були проведені олімпійські уроки за різною тематикою.

Вчителем образотворчого мистецтва Оленою Дініц проведено конкурс малюнків на олімпійську тематику. В рамках олімпійського тижня велику роботу проведено з благоустрою музею спортивної та олімпійської слави. В музеї замінено освітлення, зроблено «косметичний» ремонт стелі. Вкотре допомогу рідній школі надали випускники школи, місцеві підприємці Олена та Євген Коршунови. Вони оплатили роботи по установці кондиціонера в музеї.

В рамках олімпійського тижня музей відвідали учні 5 класу Придніпровської ЗОШ (класний керівник Юлія Думанська) під керівництвом вчителя фізичного виховання Олександра Клименка.

Також музей відвідали випускники, що закінчили школу 20 років тому (класний керівник Наталія Озюменко).

Протягом Олімпійського тижня відбулися змагання з різних видів спорту: футболу, волейболу, малюкболу, флорболу, шахів, шашок. Для учнів (2-4 класів) проведено класоводами «Веселі старти».

За окремим графіком працювали спортивні секції з футболу (тренер М.Корнєв), волейболу (тренери О.Орловський та О.Клименко).

Всього прийняло участь в олімпійському тижні 1117 чол.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 82 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1