«  Вересень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:13

Головна » 2014 » Вересень » 30 » Олімпійський тиждень в Кам’янській ЗОШ під девізом Твори! Вивчай! Перемагай!
Олімпійський тиждень в Кам’янській ЗОШ під девізом Твори! Вивчай! Перемагай!

Олімпійський спорт являє собою важливе явище сучасного життя, що викликає інтерес і увагу значної частини людства. Ідеали, які були в основі атлетики Стародавньої Греції, а саме: синтез розумової та фізичної досконалості – вічні й привабливі для людства. Олімпійський тиждень в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов під девізом: Твори! Вивчай! Перемагай!

На загальношкільній лінійці кращим спортсменам та дітям, що прибули на навчання з Донбасу та Луганська, від шкільного олімпійського комітету школи було вручено олімпійські щоденники. Різноманітну програму Олімпійського тижня розроблено з урахуванням всіх вікових категорій учнів школи.

Цікаво пройшов єдиний Олімпійський урок в усіх класах школи. В змаганнях з футболу перемогу в своїх вікових категоріях святкували учні 7 та 11 класу. Кращими в змаганнях з баскетболу були учні 10 класу. Всі учні школи із задоволенням відвідали Олімпійську зарядку. «Веселі старти» для школярів початкової школи пройшли цікаво і весело. В змаганнях з настільного тенісу перемогу святкували: Пеньківський Євген (11кл.) та Погоріла Вікторія (6кл).

В рамках проведення Олімпійського тижня та напередодні Дня фізичної культури та спорту відбулися спортивні змагання на призи Заслуженого майстра спорту України, бронзового призера Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї зі стрибків у довжину, рекордсмена України, нашого земляка Романа Щуренка.

У напруженій спортивній боротьбі, дотримуючись олімпійських принципів на затишному спортивному майданчику СШ № 6 м. Нікополя відбулися змагання з легкої атлетики (біг на 60 м, стрибки у довжину, жонглювання футбольним м'ячем, змагання з артболу між переможцем та призером обласного фіналу «Олімпійське лелеченя» – 2014 командами «Вікторія та «Олімпієць» (СШ №6 м. Нікополя) гра кінчилась з рахунком 2:0 на користь команди «Вікторія».

Усі переможці та призери змагань отримали призи, подарунки, олімпійську літературу та спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України (голова А. Павелко, виконавчий директор О. Дювбаков).

Переможці та призери змагань з легкої атлетики отримали медалі та грамоти від ЗМС України Романа Щуренка. Овдієнко Данило (7кл) – І місце з бігу на 60 м та стрибків у довжину. Топол Оксана(7кл) – І місце з бігу на 60 м та стрибків у довжину. Клименко Дарія – І місце зі стрибків у довжину серед учнів 6 кл. Призерами цих змагань стали: Клименко Дарія, Філатова Настя, Федоренко Вікторія, Хайрулін Данііл.

В конкурсі «Знавець Олімпійського спорту призові місця розподілились так: І – Сінченко Сергій (7кл), ІІ – Клименко Діана (9кл), ІІІ місце – Клименко Дарія (6кл). Перемогу в змаганнях з волейболу виборола збірна 9 класу. Зустрічі з волейболу між збірними вчителів та командами дівчат та юнаків закінчились перемогами більш досвідчених спортсменів, вчителів.

Протягом тижня проходили різноманітні конкурси: фото та віршів. В конкурсі малюнків на олімпійську тематику взяли участь практично всі класи. За результатами конкурсу малюнків визначились такі місця: серед учнів 2-4кл. І м. – учні 4 кл., ІІ м. – 3 кл., ІІІ м – 4-Б. Активну участь взяли учні 2 класу. Серед учнів 5-11 кл. місця розподілились так: І м. – 6 кл., ІІ м. – 8 кл., ІІІ м. – 10 кл.

У конкурсі віршів на спортивну тематику відзначились:

І - Мішков Кирило (6 кл.) – «Спорт  важливий у житті».

ІІ - Сіряков Кирило (4-Бкл.) – «Прагнемо до перемоги».

ІІ - Кальмус Олександра (5 кл.) – «Кам’янці – спортсмени».

ІІІ – учні 7 кл. – «Україна спортивна держава».

Багато школярів та вихованців Кам’янського та Придніпровського дитячого садочків відвідали музей спортивної славі Нікопольщини та кабінет Олімпійської освіти Кам’янської ЗОШ.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 436 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3