«  Вересень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:31

Головна » 2013 » Вересень » 13 » Олімпійський день в Кам’янській ЗОШ
Олімпійський день в Кам’янській ЗОШ
   Напередодні Дня фізичної культури та спорту в Україні проходить Олімпійський тиждень.
  Відкриття олімпійського тижня в Нікопольському ройоні та Олімпійський день відбулися на спортивній базі Кам’янської ЗОШ (директор Кавалер Ю.В). Чудове спортивне свято пройшло під девізом: «Історія – є, майбутнє - твоє!»
   Як на справжніх Олімпійських іграх пройшли учасники змагань з прапорами своїх шкіл. Юних олімпійців з 12 шкіл Нікопольського району, ДЮСШ №2 м. Нікополя (тренер Соколов О.О.) та наших гостей із Запорізької області (м. Енергодар, вчитель фізичного виховання Сухов О.О.), команда-призер Всеукраїнського фіналу Олімпійське лелеченя-2013 в МДЦ Артек. Виводив команди заслужений вчитель України Орловський О.П.
  Державний прапор України, Національного Олімпійського комітету України та Нікопольського району внесли кращій баскетболіст школи, чемпіон району серед юнаків Боков Денис, чемпіон району з футболу серед школярів Чорний Дмитро та багаторазовий призер обласного конкурсу «Знавець олімпійського спорту»  Новіков Валерій.
  Бурхливими оплесками зустрічали учасники  та гості свята переможницю багатьох конкурсів, лауреата конкурсу Світоч Придніпров’я ученицю Кам’янської ЗОШ та вихованку РБДТ Бурцеву Аліну, танцювальний колектив «Пролісок» Першотравенського БК, виховану гуртка народного танцю «Вітерець» РБДТ Каніщеву Євгенію, ученицю Червоногригорівської ЗОШ та команду «Вікторія» Кам’янської ЗОШ, переможця Всеукраїнського фіналу Олімпійське лелеченя-2013 в МДЦ Артек з агітбригадою: «Від Лондона - до Ріо».
  В рамках Олімпійського дня проведено традиційні змагання з легкої атлетики на призи Заслуженого майстра спорту, рекордсмена України, бронзового призера Олімпійських ігор в Сіднеї зі стрибків у довжину Романа Щуренка. Олімпійський призер привітав учасників зі святом і побажав юним спортсменам успіхів у навчанні та спорті.
  Бронзовий призер Олімпійських ігор в Афінах, учасник 5 Олімпійських ігор з греблі на байдарках і каное Олег Ликов також привітав школярів з чудовим спортивним святом. Почесними гостями свята були: Дювбаков О.С. – виконавчий директор НОК Дніпропетровської області; Лисов О.І. – голова райкому профспілки працівників освіти і науки України; Плужник В.А. – директор ДЮСШ, Клименко О.Г. – методист відділу освіти з питань фізичної культури та спорту, Бенько В.Є. – ветеран спорту, арбітр міжнародної категорії з волейболу; Щуренко В.Р. – ветеран спорту, чемпіон Радянського союзу з багатоборства ГТО, перший тренер Романа Щуренка;  Капелян О.А. – заслужений тренер України з легкої атлетики, Чаус В.Г. – заслужений тренер України, тренер Романа Щуренка; Чаус С.В. – перший чемпіон України з легкої атлетики серед юніорів.
  Всі почесні гості відвідали музей Спортивної слави Нікопольщини та кабінет олімпійської освіти Кам`янської ЗОШ і залишили записи у книзі відгуків музею.
  Змагання Олімпійського дня з волейболу серед дівчат, з настільного тенісу, з боротьби самбо, з артболу, перетягування канату, футбольний «Снайпер» пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Сеанс одночасної гри з шахів провів майстер спорту, конкурс знавців олімпійського спорту провів вчитель інформатики Солдатов Д.С.
  Юні спортсмени Кам`янської ЗОШ стали переможцями та призерами в багатьох видах змагань: Сінченко С. (6 кл.) – переможець в конкурсі «Знавець олімпійського спорту»; Пеньківський Є.(10 кл.) виграв турнір з настільного тенісу, а Козлова Ю. - зайняла друге місце серед дівчат. Призером у змаганнях футбольний «Снайпер» став Чорний Д. (10 кл.). Друге місце зайняла команда юних баскетболістів нашої школи (капітан Боков Д.); чемпіоном району, переможцем змагань з артболу стала команда «Вікторія» (5, 6 кл.), перемігши у фіналі наших гостей з м. Енергодар Запорізької обл. Овдієнко Д. та Кліншпон Д. стали призерами змагань з бігу на 60м. Переможці та призери змагань з легкої атлетики отримали грамоти, медалі та грошові винагороди від Заслуженого майстра спорту, бронзового призера олімпійських ігор зі стрибків у довжину Романа Щуренка.
  Від НОК Дніпропетровської області (Павелко А.В.) всі спортсмени отримали сертифікати Міжнародного та Національного олімпійського комітету про участь в Олімпійському дні, олімпійську літературу, м`ячі, футболки та інші спортивні атрибути.
  На згадку про Олімпійський день юні спортсмени сфотографувалися з олімпійцями та гостями спортивного свята. Шкільний олімпійський комітет щиро дякує Гогі О.П. за музичний супровід та класним керівникам за проведення єдиного олімпійського уроку.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 649 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/7