«  Вересень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.10.2017, 17:03

Головна » 2017 » Вересень » 29 » Олімпійський день в Кам’янській школі
Олімпійський день в Кам’янській школі

Фізична культура є складовою частиною загальної культури суспільства, спрямована на зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, морально-вольових та інтелектуальних якостей людини з метою гармонійного формування її як особистості. Усвідомлювати, що фізична культура є важливим засобом підвищення соціальної активності людей, задоволення їх моральних, естетичних і творчих запитів, життєво важливої потреби взаємного спілкування, розвиток дружніх стосунків тощо. Свідомо ставитися до власного здоров’я та здоров’я інших, вміти організовувати гру чи інший вид рухової діяльності, не вілювати конфлікти, здобувати чесну перемогу та з гідністю приймати поразку, дотримуватися правил чесної гри, усвідомлювати важливість дотримання санітарно-гігієнічних вимог під час виконання фізичних вправ, розуміти значення рухової активності в житті людини для поліпшення здоров’я.

Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер) рішенням районної ради є центром спортивного округу.

В 2007 році школа переможець обласного та Всеукраїнського конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед сільських загальноосвітніх закладів.

В 2014 році школа переможець Всеукраїнського конкурсу на кращу модель організації навчально-виховного процесу серед шкіл Олімпійської освіти України.

7 років поспіль команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ Нікопольського району (керівники Заслужений вчитель України Микола Корнєв та вчитель-методист Олександр Клименко) переможець обласних фіналів в м. Дніпро, переможець та призер семи Всеукраїнських фіналів.

Національним оліймпійським комітетом (президент Сергій Бубка) разом з представництвом «Dow Chemical Company» оголосили конкурс для шкіл мережі олімпійської освіти, переможців та призерів Всеукраїнських фіналів «Олімпійське лелеченя» на здобуття гранту для ремонту спортивних залів. Спортивні здобутки в цьому напрямку та велика пропагандистська робота дали можливість Кам’янській ЗОШ отримати такий грант.

Великий об’єм робіт зроблено в спортивному залі школи за кошти гранту та додаткові кошти місцевого самоврядування Придніпровської сільської ради (голова Олександр Прокопенко).

В теплий вересневий день чудове спортивне свято чекало на юних олімпійців школи та школярів 12 загальноосвітніх шкіл району.

Це свято підвело підсумки Олімпійського тижня в Нікопольському районі, що традиційно проходить з великим розмахом з-за підтримки Дніпропетровського відділення НОК України (голова Андрій Павелко, технічний директор Олександр Дювбаков), Народного депутата України Андрія Шипка, керівництва району.

Почесними гостями оілмпійського форуму в цей день були: Ілья Клименко маркетинг-менеджер НОК України, куратор проекту, директор представництва «Dow Chemical Company» Олександр Олександров, співробітник компанії «Dow Chemical Company» куратор проекту Олександр Собецький.

Бурхливми оплесками зустріли виступ команди «Вікторія» бронзового призера останнього Всеукраїнського фіналу в МДЦ Артек, що знаходиться в Пуща-Озерній міста Києва.

Презентація команди не залишила байдужими ні дітей ні дорослих. Виконуючий обов’язки голови Нікопольської районної державної адміністрації Геннадій Зімін нагородив грамотами керівників команди: Миколу Корнєва, Олександра Клименка та Андрія Думанського.

Юні олімпійці отримали солодощі від голови Нікопольської районної ради Миколи Матюка.

Зачарувала своїм виступом переможець багатьох турнірів різного рангу з художньої гімнастики учениця 4 класу Кам’янської школи Олександра Гришина.

Директор Кам’янської ЗОШ Юрій Кавалер вручив своєму колезі директору СШ №6 м.Нікополя Леоніду Каряці набір книг та енциклопедій з олімпійського руху, підтвердивши тісну співпрацю двох шкіл.

Танцювальний колектив «Вінцента» Кам’янської ЗОШ керівник Яна Оржишко виступили перед учасниками змагань та гостями з чудовою композицією «Мир без війни».

Вже вшосте на спортивній базі школи в рамках олімпійського дня пройшли легкоатлетичні змагання з бігу на 60м та стрибків у довжину на призи Заслуженого майстра спорту України, рекордсмена України зі стрибків у довжину, бронзового призера Олімпійських ігор в Сіднеї Романа Щуренка.

Абсолютними переможцями в двоборстві серед дівчат стала учениця Кам’янської ЗОШ Дарія Клименко, серед юнаків – учень Придніпровської ЗОШ Станіслав Полос. З рук рідного брата Олімпійського призера Вадима Щуренка та відомого спортсмена та мецената Сергія Чауса переможці та призери змагань отримали медалі та кубки.

Гості з НОК України та представники компанії «Dow Chemical Company» щиро привітали юних спортсменів району з чудовим спортивним святом і вручили подарунки переможцям та призерам змагань, та учасникам Всеукраїнського проекту на отримання фінансового гранту для ремонту спортивної зали школи.

Гості з Києва відвідали музей спортивної та Олімпійської слави Нікопольщини і музей історії рідного краю. В книгах відгуків вони залишили записи про своє враження і побажання.

Кульмінацією спортивного свята стало перерізання червоної стрічки на вході спортивної зали кураторами проекту. Директор представництва «Dow Chemical Company» Олександр Олександров заявив, що відмінно відремонтована спортивна зала дасть можливість займатись фізичною культурою і спортом комфортно і результативно великій кількості дітей козацького краю, і що співпраця зі школою олімпійської освіти не остання. Тільки творчий і креативний підхід до роботи, навчально-виховного процесу, дає можливість отримувати гранти, запропоновані в різних галузях освіти.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 92 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3