«  Травень 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 23.11.2017, 05:21

Головна » 2017 » Травень » 16 » Олімпійський день 2017
Олімпійський день 2017

12 травня відбулося чудове олімпійське спортивне свято «Олімпійський день 2017» на спортивній базі Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Директор Тетяна Степаненко). Понад 300 юних олімпійців Нікопольського району та м. Нікополя вийшли на парад відкриття олімпійського форуму.

З вітальним словом до юних спортсменів та їх наставників звернувся голова Нікопольської районної ради Микола Матюк. Микола Степанович сказав, що керівництво району завжди з великою відповідальністю ставиться до розвитку дитячої фізичної культури та спорту. Тому що здорові діти – здорова нація!

Завідуюча кафедри виховання та культури здоров’я ДОІППО Лариса Лаврова привітала учасників змагань від обласного департаменту освіти і науки та вручила грамоти вчителям фізичного виховання за особливі заслуги в розвитку олімпійського руху та фізичної культури та спорту в Нікопольському району.

Виконавчий директор Дніпропетровського відділення НОК України Олександр Дювбаков відмітив, що Нікопольський район має чудові спортивні традиції і є одним з кращих в Україні в цьому напрямку. Грамотами Дніпропетровського відділення НОК України (голова Андрій Павелко) нагороджено вчителів фізичного виховання Олександра Клименко (Кам’янська ЗОШ), Андрія Фініковського (Приміська ЗОШ) та Андрія Думанського (СШ №6 м. Нікополя), які зі своїми вихованцями підняли олімпійський прапор та прапор Нікопольського району на саму високу гору України – Говерлу. Підйом на вершину був присвячений Олімпійським іграм в Ріо-де-Женейро.

З вітальним словом до юних спортсменів звернулись Заслужений тренер України з легкої атлетики Володимир Чаус та його син відомий меценат цих змагань Сергій Чаус. Майстер спорту Міжнародного класу, багаторазовий рекордсмен України з плавання на 1500 м., завідуючий кафедрою плавання та водних видів спорту Придніпровської академії фізичної культури та спорту Володимир Астахов привітав школярів Нікопольщини з чудовим спортивним святом, святом олімпізму, дружби та добра.

З великим захопленням юні спортсмени та гості свята дивились за виступом Олексіївських козаків, що показали силу, волю та майстерність.

Головний координатор олімпійського дійства вчитель-методист Олександр Клименко ознайомив учасників змагань зі спортивною програмою.

Забіг з олімпійським вогнем очолили в.о. начальника відділу освіти Віталій Попок та завідуюча методичним кабінетом Маргарита Гулак. Олімпійський круг пробігли юні спортсмени, їх наставники та почесні гості.

Змагання з різних видів спорту пройшли в чесній, напруженій спортивній боротьбі, притримуючись правил Fair Play.

Переможцями змагань на кубок директора Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрія Кавалера з артболу стала команда «Вікторія» Кам'янської ЗОШ. Другими були юні спортсмени СШ №6 м. Нікополя. Третіми були школярі Приміської ЗОШ.

В змаганнях з футболу перемогу святкували юні футболісти Придніпровської ЗОШ. Другими були спортсмени Приміської школи, на третьому Кам’янської ЗОШ.

Напружено пройшли змагання зі стрітболу. Першими тут були баскетболісти Шевченківської ЗОШ, другими спортсмени Кам’янської ЗОШ. На третьому місці школярі Шолоховської ЗОШ.

В конкурсі на точність кидків в баскетбольну корзину переміг учень Кам’янської ЗОШ Сінченко Сергій.

В змаганнях з піонерболу серед дівчат  місця розподілились так: 1 місце – Червоногригорівська ЗОШ; 2 місце – Чистопільська ЗОШ; 3 місце – Новософіївська ЗОШ.

В перетягуванні канату не було рівних учням Борисівської ЗОШ, другими були хлопці Чистопільської ЗОШ, третіми – школярі Червоногригорівської ЗОШ.

І нарешті, королева спорту – легка атлетика. Не було рівних в змаганнях з легкоатлетичного двоборства серед дівчат ученицям Кам’янської ЗОШ Оксані Топол та Дарії Клименко. Дарія Тутова (ЗОШ №6 м.Нікополь) зайняла третє місце.

Серед юнаків в легкоатлетичному двоборстві перемогу святкував Іван Мазур, учень Придніпровської ЗОШ. На другому місці Микита Матюк з Покровської ЗОШ, третіми став Сергій Макаревич з Павлопільської ЗОШ.

Всі переможці та призери змагань отримали чудові призи, кубки, медалі та грамоти від штабу Народного депутата України Андрія Шипка, який представляє його помічник Сергій Фініковський. Від Дніпропетровського відділення НОК України всі учасники Олімпійського дня отримали сертифікати учасників, призери – футбольні м’ячі. Від родини Чаус діти отримали грамоти, медалі та кубки.

Велику організаційну роботу провела вчитель-методист Валентина Кописова та весь педагогічний колектив Олексіївської ЗОШ.

Юні олімпійці Нікопольщини надовго запам’ятають спортивне свято, яке пройшло під девізом Твори! Вивчай! Перемагай!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 176 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3