«  Травень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:44

Головна » 2016 » Травень » 12 » Олімпійський день 2016
Олімпійський день 2016

З метою розвитку олімпійського руху в Україні, поширення ідей олімпізму серед школярів району, пропаганди здорового способу життя, залучення широких верст населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом в Кам’янській ЗОШ (директор Ю. Кавалер) відбувся олімпійський день – 2016, за участю юних спортсменів 18 загальноосвітніх шкіл Нікопольського району. Цього року олімпійський день присвячений 120 річниці І олімпійських ігор сучасності та 368 з дня обрання гетьманом Богдана Хмельницького. Після чудової церемонії відкриття олімпійського свята на спортивній базі школи відбулися змагання з 13 видів спорту.

Відмінно виступили в цих змаганнях школярі Кам’янської ЗОШ.

Абсолютними переможцями з настільного тенісу стали серед юнаків Богдан Пометій серед дівчат не було рівних Дарії Клименко. В змаганнях з артболу на призи директора Кам’янської ЗОШ Ю.В. Кавалера перемогла команда нашої школи, яка готується до обласного фіналу. Переможцем конкурсу Знавець Олімпійського руху став учень 5 класу нашої школи Білик Данило. В легкоатлетичних змаганнях на призи Заслуженого тренера України Володимира Григоровича Чауса добре виступили юні спортсмени Кам’янської ЗОШ Оксана Топол, Кирило Селезньов, Дарія Клименко, які стали переможцями та призерами в змаганнях з бігу на 60 м та стрибках в довжину. Не було рівних нашим баскетболістам (капітан Боков Денис).
   Дякуємо тренера з шахів Станіслава Безрукавого, який провів сеанс одно часової гри зі своїми вихованцями та тренерів з дзюдо та самбо Вадима та Галину Антощенко за проведені змагання з боротьби.

Це було дійсно свято спорту, дружби та краси!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 484 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3