«  Травень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:42

Головна » 2015 » Травень » 25 » Олімпійський день – 2015
Олімпійський день – 2015

Одним з основоположних принципів олімпійського руху є визначення олімпізму, як «життєвої філософії, що звеличує та об’єднує в гармонійне ціле якості тіла, волі й розуму». Поєднуючи спорт із культурою та освітою, олімпізм прагне створити такий спосіб життя, який базувався б на радощах, здобутих через зусилля, освітніх цінностях, доброго прикладу та повазі до універсальних етичних принципів.

На цей раз юних олімпійців Нікопольського району гостинно зустріла Новоіванівська територіальна громада (голова Ігор Олександрович Іщенко). Чудово підготувалась до спортивного свята Новоіванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор В.Ю. Попок). Велику роботу провів педагогічний, учнівський та батьківські колективи школи, для того щоб олімпійський форум молоді Нікопольщини запам’ятався назавжди.

Як на сучасних Олімпійських іграх, команди-учасниці йшли після господарів за алфавітним порядком, з емблемами та прапорами своїх навчальних закладів.

Однією з найчисленніших спортивних делегацій була олімпійська команда Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 36 учасників. Очолювали команду Ю. Кавалер (директор школи) та вчителі фізичного виховання М. Корнєв О. Клименко. Олімпійський день в Нікопольському районі пройшов за підтримкою Дніпропетровського відділення НОК України (голова Андрій Павелко). Переможці та призери змагань отримали від відділення олімпійську атрибутику та спортивний інвентар.

Олімпійський марш, гімн України, підняття олімпійського прапора та привітання  почесних гостей пройшли на подвір’ї школи, прикрашеному олімпійськими банерами та атрибутами.

Олімпійський девіз: Швидше! Вище! Сильніше! -  був актуальним на протязі дня.

В безкомпромісній спортивній боротьбі, дотримуючись олімпійських правил Fair Play (справедливої гри), пройшли змагання з футболу на призи та кубок Віталія Міняйла (тренера ДЮСШ Нікопольського району з футболу), змагання з артболу на призи та кубок Юрія Кавалера (директора Кам’янської ЗОШ, школи олімпійської освіти). В спортивному залі школи відбулися змагання з баскетболу на кубок Михайла Єрьоменко (вчителя фізичного виховання Криничуватської ЗОШ).

Змагання з шашок, шахів та волейболу серед дівчат відбулися за підтримки директора Новоіванівської ЗОШ, в.о. начальника відділу освіти РДА Віталія Юрійовича Попка. Призи для проведення змагань з настільного тенісу надав вчитель фізичної культури Новоіванівської ЗОШ Денис Мірошниченко.

Окрасою Олімпійського дня стали змагання з королеви спорту – легкої атлетики -  на призи Заслуженого тренера України з легкої атлетики Володимира Григоровича Чауса. Підтримати свого наставника приїхали його вихованці: майстер спорту міжнародного класу з потрійного стрибка Юрій Осипенко, майстер спорту Щуренко Вадим, кандидат в майстри спорту Сергій Чаус, які взяли участь в суддівстві змагань з легкоатлетичного двоборства серед хлопчиків та дівчаток (біг 60 м та стрибки у довжину). Різноманітні спортивні заходи в рамках олімпійського дня пройшли в Новоіванівській ЗОШ. Це - олімпійський малюнок на асфальті, конкурс фотографій та малюнків на спортивну тематику, олімпійські вікторини, Веселі старти для учнів початкових класів та багато інших.

Олімпійський забіг поряд з видатними тренерами та спортсменами, своїми наставниками, назавжди залишиться в серцях юних олімпійців козацького краю.

Відмінно виступили в цих змаганнях школярі Кам’янської ЗОШ.

Принципову перемогу здобула в змаганнях з волейболу команда дівчат в складі: Свірська Наталія, Ступак Катерина Іванівна, Ступак Катерина Дмитрівна, Петрова Грацин, Дурнєва Анна, Топтаєва Дарія, Овсяннікова Тетяна, Телетньова Аліна, Клименко Діана.

Не було рівних в змаганнях з артболу (5-6 кл.) команді «Вікторія», переможця обласного фіналу з артболу за програмою «Олімпійське Лелеченя». Вітаємо Клименко Дарію, Погорілу Вікторію, Добрелю Дмитра, Могильного Максима, Чередниченка Руслана, Осінцову Оксану. Переконливу перемогу отримали юні баскетболісти Кам’янської ЗОШ в складі: Дениса Бокова, Михайла Шевчука, Владислава Бакаєва. Друга команда Кам’янської ЗОШ в складі: Михайла Триодіяла, Сергія Сінченка, Юлії Козлової, Наталії Свірської посіла друге місце в цьому турнірі.

Перемігши команди Веселівської ЗОШ 2:0, Придніпровської ЗОШ 1:0, Новоіванівської ЗОШ 3:1 та зігравши з командою Олексіївської ЗОШ 0:0, юні футболісти Кам’янської ЗОШ в складі: Владислава Брильова, Максима Могильного, Євгена Кудревського, Михайла Триодіяла, Богдана Матвієнка, Данііла Хайруліна, Володимира Гришина, Максима Кокошка, Ярослава Смирнова, посіли друге місце.

Королевами легкоатлетичних змагань стали дівчата Кам’янської ЗОШ Оксана Топол (І місце з бігу на 60 м та третє в стрибках у довжину) та Дарія Клименко (ІІ місце в стрибках у довжину). За сумою місць Оксана зайняла І місце, а Дарія - ІІІ місце. Від заслуженого тренера України Володмира Чауса дівчата отримали грамоти та медалі. Щиро вітаємо переможців та призерів змагань, що пройшли в рамках Олімпійського дня. Нових олімпійських перемог!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 495 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/4