«  Травень 2014  »

Олімпійський день 2014

Змагання на призи Заслуженого тренера України

з легкої атлетики Чауса Володимира Григоровича

в рамках проведення Олімпійського дня в Нікопольському районі.

Нам успіх потрібний. Та перемога важніше над собою.

Вдосконалюйся сам, щоб усі пишались тобою!

Швидко час наш біжить, ми зростаємо, стаємо мудріші,

Допомога нам – спорт!  З ним в життя нам іти веселіше.

Ідеали, покладені в основу Олімпійських ігор Стародавньої Греції, дуже важливі для людства. Ці ідеали не лише дозволили відродити Олімпійські ігри, а й зробити Олімпійський рух благородним і популярним явищем, що охоплює всі континенти і країни, які перетворили Олімпійський спорт у свято миру, дружби і прогресу, гармонії тіла і руху, величі розуму і справедливості.

На цей раз, як і в минулому році, Олімпійський день першим в Україні прийшов до козацького краю.

Урочисто і гостинно зустрічала Олімпійський день Південна ЗОШ I-III ступенів. Педагогічний колектив школи провів велику організаційну роботу, щоб кращим юним спортсменам Нікопольського району, було комфортно перебувати та змагатись на спортивній базі школи.

Південну ЗОШ вибрано для проведення Олімпійського дня за її чудові спортивні традиції та досягнення.

Школа - дворазовий переможець обласного та Всеукраїнського конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед сільських загальноосвітніх навчальних закладів України. Переможець багатьох Спартакіад району серед школярів та турнірів різного рангу. В цьому величезна заслуга вчителів фізичного виховання Заслуженого вчителя України Орловського Олексія Прокоповича та вчителя-методиста, Відмінника освіти України Пацюка Сергія Івановича.

Почесні гості, які були запрошені на спортивне свято відзначили чудову організацію та безкомпромісність змагань. На Олімпійському святі були присутні: Чаус Володимир Григорович – Заслужений тренер України з легкої атлетики, Капелян Олександр Анатолійович – Заслужений тренер України з легкої атлетики, ветеран спорту кандидат в майстри спорту з настільного тенісу Рева Григорій Петрович, Гуляєв Анатолій Костянтинович, вихованці Чауса Володимира Григоровича – майстер спорту міжнародного класу з потрійного стрибка Осипенко Юрій, майстер спорту зі стрибків у довжину Щуренко Вадим, перший чемпіон України серед юніорів в потрібному стрибку кандидат в майстри спорту Чаус Сергій та інші.

Юні спортсмени району, що представляли 14 загальноосвітніх шкіл, змагались в королеві спорту легкій атлетиці ( біг 60 м, стрибки у довжину  з розбігу, метання малого м’яча та естафетний біг 4х50 м) на призи Заслуженого тренера України з легкої атлетики Чауса Володимира Григоровича, який за свою тренерську кар’єру виховав багатьох висококласних спортсменів, переможців змагань різного рівня від міських до міжнародних. Він виховав 6 майстрів спорту, майстра спорту міжнародного класу та Заслуженого майстра спорту України. Також  учні змагались в ігрових видах: стрітболі (серед юнаків), волейболі (серед дівчат) та артболі (серед учнів 5-6 класів).

В змаганнях зі стрітболу перше місце зайняла команда Покровської ЗОШ, на другому місці команда Кам’янської ЗОШ-ІІ, на третьому Кам’янської ЗОШ-І.

В напруженій спортивній боротьбі пройшли змагання з волейболу серед дівчат, де перемогу святкували господарки майданчика волейболістки Південної ЗОШ, другими були спортсменки Червоногригоровської ЗОШ, на  третьому Новософіївської ЗОШ.

В змаганнях з артболу не було рівних юним олімпійцям Кам’янської ЗОШ, переможцям обласних та Всеукраїнських змагань з цього виду. На другому місці спортсмени Придніпровської ЗОШ, на третьому Менжинської ЗОШ.

Спонсорами змагань стала відома спортивна родина Чаусів, яка забезпечила призерів та переможців двадцяттю  комплектами медалей за І,ІІ та ІІІ місце.

Призи для ігрових видів спорту: м’ячі, вимпели, значки, плакати, олімпійську літературу та іншу атрибутику надало Дніпропетровське обласне відділення НОК України (голова Павелко А.В.), яке завжди забезпечує підтримку в проведені олімпійських заходів.

Успішно виступили в змаганнях юні легкоатлети Кам’янської ЗОШ:

Клименко Дарія (5 клас) – ІІІ місце в стрибках у довжину з розбігу

Топол Оксана (6 клас) – І  місце в стрибках у довжину з розбігу

ІІІ місце в бігу на 60 метрів

Овдієнко Данило (6 клас) – ІІ місце в стрибках у довжину з розбігу

ІІ місце в метанні малого м’яча

І місце в бігу на 60 метрів

Тож дружбу спорту, творчості, краси,

Ми – шкільна родина –

Даємо слово гідно пронести,

Бо ми – майбутнє України!

Давайте в спорті йти до перемоги,

Стояти до останнього в змаганнях.

Відкриті до рекордів всі дороги,

У школі ми продовжимо навчання.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 767 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/5