«  Травень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:14

Головна » 2019 » Травень » 15 » Олімпійське лелечення – 2019
Олімпійське лелечення – 2019

10 травня 2019 року на спортивній базі Дніпропетровського вищого училища фізичної культури вдев’яте відбувся обласний фінал Всеукраїнського спротнивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелечення-2019», що є найпрестижнішими змаганнями для учнів загальноосвітніх шкіл України і проходять під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України та Національного олімпійського комітету України.

Захід проводиться з метою-пропаганди здорового способу життя, поширення ідеї олімпізму, залученя якомога більшої кількості дітей до активних занять спортом, організації змістовного дозвілля, формування уявлення учнів про олімпійський рух у світі та, зокрема, в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за успіхи українських спортсменів, які гідно представляють нашу державу на міжнародних змаганнях, сприяння поширенню ідей гуманізму. Змагання пройшли під девізом «Твори! Вивчай! Перемагай!»

Червоногригорівську селищну раду Нікопольського району (голова М.Матюк) представляла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Ю.Кавалер) в складі: Білик Данило – капітан команди, Клещукевич Дар’я, Комлик Софія, Топтаєв Давид, Якимець Андрій, Агаєв Олександр, Давидов Станіслав, Цикал Марина, Осінцова Оксана, Курнікова Софія, Лось Денис, Мужейко Карина.

Команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ – переможець відбіркового туру серед загальноосвітніх шкіл Червоногригорівської селищної ради.

Як завжди велика конкуренція протягом всіх змагань була від шкіл та ліцеїв, які представляли великі міста нашої області – м.Кам’янське (ЗОШ № 23) та ліцей № 142 м.Дніпро (школа імені засновника сучасних олімпійських ігор П’єра де Кубертена).

Перемігши в першому виді змагань «Олімпійській вікторині», занявши друге місце в великій комбінованій естафеті та впевнено перемігши в фіналі волейбольного турніру команду м.Кам’янського, юні олімпійці Кам’янської ЗОШ стали в восьме переможцем обласного фіналу. Другими були спортсмени м. Кам’янського, на третьому місці школярі м.Дніпро.

Від Дніпропетровського відділення НОК України (виконавчий директор Олександр Дювбаков) команда-переможець та призери обласного фіналу отримали кубки, грамоти, спортивний інвентар, індивідуальні призи.

Учениця Кам’янської ЗОШ Софія Курнікова отримала спеціальний приз кращого гравця турніру.

Вісім років команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ стає переможцем обласного фіналу і є найтитулованішою командою України в цьому проекті. Всі ці роки команду готували Заслужений вчитель України Микола Корнєв та вчитель вищої категорії, вчитель-методист Олександр Клименко.

Команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ Нікопольського району буде представляти восени Дніпропетровщину на Всеукраїнському фіналі «Олімпійське лелеченя – 2019» в м.Києві.

Адміністрація школи дякує керівництву Червоногригорівської ОТГ за надану допомогу для участі в обласному фіналі «Олімпійське лелеченя».

Побажаємо успіху юним олімпійцям Червоногригорівської селищної ради та їх наставникам.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 84 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2