«  Вересень 2019  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.11.2019, 23:04

Головна » 2019 » Вересень » 17 » «Олімпійське лелеченя – 2019»
«Олімпійське лелеченя – 2019»

Національний олімпійський комітет України у період з 09 по 15 вересня 2019 року на базі міжнародного дитячого центру «АРТЕК» (м. Київ Пуща Водиця) відбувся фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Захід спрямовано на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучатися до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями - дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя.

В цьому році змагання набули статусу Міжнародного в зв’язку з участю команди Словаччини.

Мета заходу – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більше кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, і організація змістового дозвілля, ознайомлення з культурою та звичаями регіонів України та інших держав, виховання дружби поваги та взаєморозуміння.

Дніпропетровську область на міжнародному фіналі представляла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ I-IIIст. Червоногригорівської селищної ради (директор Юрій Кавалер, вчителі фізичного виховання Заслужений вчитель України Микола Корнєв та вчитель-методист Олександр Клименко) восьмиразові переможці обласних фіналів та багаторазові переможці призери Всеукраїнських фіналів.

Малі олімпійські ігри для школярів відкрив голова Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка. Багато Олімпійських чемпіонів призерів ігор та чемпіонів світу прийняли участь в Олімпійському форумі.

Ставка команди «Вікторія» була на волейбол. Перемігши своїх суперників наша команда вийшла до фіналу, де зустрілась з дуже сильною командою Запорізької області.

В першій партії перемогу здобули юні спортсмени Дніпропетровщини. В другій та третій партії сильнішими були волейболісти Запорізької області. Ця фінальна зустріч стала окрасою турніру. Кубок, грамоти та медалі за ІІ місце отримали юні олімпійці Червоногригорівської селищної ради. Від Національного Олімпійського комітету команда «Вікторія» отримала м’ячі та спортивний інвентар. Гравець нашої команди, капітан команди Софія Курнікова визнана кращим гравцем серед дівчат.

В останній день перебування в МДЦ «Артек» для команд учасниць було проведено Козацький квест, де команда Дніпропетровської області разом з командою Сумською області зайняли друге місце.

Назавжди запам’ятають юні спортсмени Кам’янської ЗОШ церемонію закриття ігор, де всі учасники виконали олімпійський флеш-моб, ранкові зарядки з олімпійськими чемпіонами, зустрічі з відомими спортсменами, лекції про здоровий спосіб життя, вечірні дискотеки, смачні обіди, козацький куліш, спілкування з вожатими МДЦ «Артек», спортивні змагання. Але найбільше запам’ятається спілкування зі своїми друзями з різних регіонів України. Щира дружба юних спортсменів та вчителів Кам’янської ЗОШ зі спортсменами та вчителями делегації Словаччини показала, що в дружбі і спорті немає кордонів. Обмінявшись на прощання сувенірами, команди України та Словаччини домовились на нову зустріч та співробітництво.

Після цього фіналу команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району Дніпропетровської області стала найтитулованішою командою в Україні.

На остаток перебування школярів в м. Києві, вчителями фізичного виховання було організовано цікаву екскурсію по місту.

Слід відзначити, що на Всеукраїнському фіналі в м. Києві була представлена лише одна територіальна громада – це Червоногригорівська.

З гордістю несли на відкритті церемонії нагородження та закритті Міжнародного Олімпійського свята юні олімпійці Кам’янської ЗОШ прапори Дніпропетровської області, Червоногригорівської територіальної громади, Кам’янської ЗОШ та герб нашої громади.

Проект Національного комітету України «Олімпійське лелеченя» найкращий проект для юних олімпійців України.

Щиро дякуємо Дніпропетровському відділенню НОК України (голова Андрій Павелко, виконавчий директор Олександр Дювбаков) за надану спортивну форму.

Вітаємо юних олімпійців та їх вчителів з чудовим результатом!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 56 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1