«  Квітень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 15.12.2018, 04:26

Головна » 2018 » Квітень » 23 » Олімпійське лелеченя – 2018
Олімпійське лелеченя – 2018

20 квітня на спортивній базі Кам’янської ЗОШ відбувся перший фінал змагань Червоногригорівської територіальної громади за програмою «Олімпійське лелеченя».

Парад учасників змагань відкрив головний суддя змагань, вчитель-методист Олександр Клименко. Начальник відділу освіти Андрій Думанський та директор Кам’янської ЗОШ Юрій Кавалер привітали юних олімпійців зі спортивним святом. Команди п’яти шкіл змагались в трьох видах програми: знавець Олімпійського спорту (суддя Дмитро Солдатов), великій комбінованій естафеті та волейболу (судді Заслужені вчителі України Олексій Орловський та Микола Корнєв).

Перемогу в першому фіналі територіальної громади святкувала команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ, багаторазовий переможець обласних та Всеукраїнських фіналів. На другому місці команда Червоногригорівської ЗОШ, третіми були юні олімпійці Борисівської школи. На четвертому місці спортсмени Придніпровської ЗОШ, п’ятими були школярі Дмитрівської школи.

Змагання пройшли за підтримки Народного депутата України Андрія Шипка та Дніпропетровського відділу НОК України (виконавчий директор О. Дювбаков). Кубки та медалі переможцям та призерам змагань вручив помічник Народного депутата Сергій Фініковський.

Підтримали юних олімпійців і місцеві меценати. Від кафе «Сфера» (Олена та Євген Коршунови) переможці та призери отримали грошову винагороду за І місце – 500 грн, за ІІ та ІІІ місце – по 300 грн. Команди, які не ввійшли до трійки призерів, отримали від підприємців сік.

Фото команд учасників на згадку про перший фінал, про спілкування на спортивних майданчиках надовго залишаться в серцях юних олімпійців Червоногригорівської територіальної громади.

Команді «Вікторія» Кам’янської ЗОШ побажаємо успіхів в обласному фіналі, який відбудеться в м. Дніпро.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 141 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3