«  Травень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:16

Головна » 2016 » Травень » 26 » Олімпійське лелеченя – 2016
Олімпійське лелеченя – 2016

В кінці травня місяця юні олімпійці Дніпропетровської області вже вшосте зібрались на обласний фінал для дітей та юнацтва Олімпійське лелеченя – 2016.

Як завжди гостинно зустріли спортсменів в Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури. На урочистому відкритті спортивного свята гучними оплесками присутні зустріли виступ учениці Кам’янської ЗОШ багаторазової переможниці Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, лауреата Президентської премії Леоніда Кучми Бурцевої Аліни. Виконавчий директор Дніпропетровського відділення НОК України Олександр Дювбаков привітав від себе та голови відділення Андрія Павелка учасників змагань. Право винести прапори України та національного олімпійського комітету України надано кращим спортсменам Дніпропетровського вищого училища фізичної культури. Очолювала парад відкриття щорічний переможець обласних та Всеукраїнських фіналів команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району (директор Юрій Кавалер). Головний суддя змагань провідний спеціаліст Дніпропетровського відділення (філії) фізичного виховання та спорту Людмила Гут доповіла про порядок проведення змагань.

Надзвичайно напружено пройшли змагання у всіх видах програми. В першому конкурсі – вікторині «Знавець Олімпійського спорту» не було рівних учням Кам’янської ЗОШ. Особливо слід відзначити в цьому виді змагань учня 5 класу Данила Білика. Другим видом змагань була велика комбінована естафета. Команда «Вікторія» в цьому виді закінчила дистанцію з третім часом. Переможцем естафети стала КЗ СЗШ №23 міста Дніпродзержинська. Все вирішили змагання з артболу де в фіналі зустрілись одвічні друзі-суперники команда Кам’янської ЗОШ та юні олімпійці міста Дніпродзержинська. Вигравши фінальний матч з рахунком 2:0, абсолютним переможцем обласного фіналу олімпійське лелеченя-2016 вшосте підряд стала команда «Вікторія» Кам’янської  ЗОШ Нікопольського району, яка і буде представляти Дніпропетровську область у Всеукраїнському фіналі.

Вітаємо, Берестова Максима, Циганка Антона, Максимкіна Дмитра, Цикал Марину, Осінцову Оксану, Силкіну Дар’ю, Чередніченка Руслана, Агаєва Олександра, Овсянникову Ганну, Клещукевич Дар’ю, Любчу Валерію, Білика Данила, Гафарова Данила, Кучу Віолетту. Вшосте привели до перемоги свої вихованців вчителі-методисти школи олімпійської освіти Микола Корнєв та Олександр Клименко.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 331 | Додав: Sold | Рейтинг: 4.7/3