«  Травень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:54

Головна » 2015 » Травень » 5 » «Олімпійське лелеченя – 2015» - знову перші.
«Олімпійське лелеченя – 2015» - знову перші.

Чудовий весняний ранок, подвір’я Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів наповнюється голосами юних спортсменів, юних олімпійців для поїздки на головні змагання року – обласний фінал Олімпійське лелеченя – 2015. За традицією перед від’їздом звучить девіз команди «Вікторія», на сьогоднішній день самої титулованої команди в Дніпропетровській області та Україні.
   «Як козаки на стрімких порогах – все подолаємо для перемоги». Чудові спортивні традиції козацького краю цього разу відстоювали учні 5-6 класів Кам’янської ЗОШ.
   Вище училище фізичної культури та спорту м.Дніпропетровська гостинно зустріло учасників обласного фіналу. Цей фінал п’ятий за рахунком, в попередніх чотирьох перемагала команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер). На святковому відкритті турніру під бурхливі оплески учасників та гостей, виконала пісню учениця 8 класу нашої школи, переможниця обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів Аліна Бурцева.
   Юних олімпійців привітав Заслужений тренер України та Радянського Союзу з академічного веслування Євген Чесноков, який виховав 2 заслужених майстрів спорту, 8 чемпіонів світу, 16 майстрів спорту Міжнародного класу. Виконавчий директор Дніпропетровського відділення НОК України Олександр Дювбаков також привітав спортсменів з п’ятим ювілейним фіналом. Прапор України та прапор національного олімпійського комітету України внесли кращі спортсмени училища.
   Головний суддя змагань провідний фахівець Дніпропетровського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки Людмила Гут ознайомила учасників фіналу з положенням про проведення змагань.
   Перший вид змагань Знавець олімпійського спорту вивів вперед юних олімпійців з Кам’янського. На другому місці школярі СШ №6 м. Нікополя, третіми були учні ССЗШ №142 м. Дніпропетровська.
   Другий вид змагань – комбінована естафета, показала, що краще всіх підготовлена команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ. В очній дуелі зі своїми постійними суперниками спортсменами КЗ, СЗШ №23 м. Дніпродзержинська була отримана переконлива перемога. І знову кращий час: перше місце у юних спортсменів Нікопольського району. Другими були школярі Дніпродзержинська. На третьому місці дружня команда СШ №6 м.Нікополя.
   І нарешті – артбол, одна з улюблених та цікавих дитячих ігор. Перемігши команди м.Нікополя та м.Дніпродзержинська, в фіналі турніру олімпійці Кам’янської ЗОШ зустрілись зі спортсменами м.Дніпропетровська і не залишили ніяких шансів школярам обласного центру.
   Перемігши у всіх видах змагань, чемпіонами Дніпропетровської області за програмою Олімпійське лелеченя – 2015 в загальнокомандному заліку стали юні олімпійці Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другому місці спортсмени м.Дніпродзержинська. Третє місце зайняли школярі СШ №6 м.Нікополя (вчитель Андрій Думанський).
   Юні спортсмени команди «Вікторія» здобули право вп’яте представляти Дніпропетровську область у Всеукраїнському фіналі.
   Спонсор турніру фірма «Макдональдс» нагородила сертифікатами переможців та призерів фіналу, які дали можливість безкоштовно відвідати будь-який «Макдональдс» м.Дніпропетровська. Від Дніпропетровського відділення НОК України всі команди отримали грамоти, кубок, спортивний інвентар та літературу.
   Вітаємо юних олімпійців Кам’янської ЗОШ в складі: Дарії Клименко, Хайруліна Данила, Добрелі Дмитра, Куценко Катерини, Осінцової Оксани, Силкіної Дарії, Чередніченка Руслана, Смірнова Артема, Погорілої Вікторією, Могильного Максима, Філатової Анастасії, Білика Данила, Назара Вишневського, Аліни Прозорової та їх вчителів Миколу Корнєва та Олександра Клименка з чудовою перемогою.

Голова спортивного відділу шкільного самоврядування Д.Боков

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 485 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/5