«  Травень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:18

Головна » 2014 » Травень » 5 » "Олімпійське лелеченя - 2014"
"Олімпійське лелеченя - 2014"

На спортивній базі Вищого училища фізичної культури та спорту м.Дніпропетровська відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей та юнацтва "Олімпійське лелеченя - 2014", який пройшов під девізом "Твори! Вивчай! Перемагай!".

До обласного центру з'їхались кращі команди, переможці регіональних змагань.

Команда "Вікторія" Кам'янської ЗОШ Нікопольського району (директор Кавалер Ю.В., керівники команди Корнєв М.Д. та Клименко О.Г.) стала лідером змагань вже після першого виду. В номінації "Вікторина" не було рівних представникам козацького краю: Сінченку Сергію, Гришину Володимиру та Ілюхіну Івану. Перемога з результатом в 274 бали була відчутною. В другому виді змагань, комбінованій естафеті, приймали участь всі 12 учасників команди. На цей раз друге командне місце, пропустивши вперед команду ЗОШ № 6 м.Нікополя. І, нарешті, третій вид змагань - артбол. Команда "Вікторія", переможець Всеукраїнських змагань минулого року, не залишила жодних шансів своїм суперникам, перемігши в фіналі команду м.Дніпропетровська.

Кубок, грамоти, сувеніри, спортивний інвентар від Дніпропетровського відділення НОК України вручив переможцям та призерам відповідальний секретар Дювбаков Олександр Сергійович. В церемонії нагородження прийняли участь провідний фахівець Дніпропетровського обласного комітету фізичної культури та спорту Гут Людмила Миколаївна та директор училища Лельчицький Михайло Наумович, Заслужений тренер України.

Друге місце зайняла команда школи № 142 м.Дніпропетровська. Третіми були юні спортсмени СЗОШ №6 м.Нікополя. Постійні суперники учні СЗШ №23 м.Дніпродзержинська на четвертому місці.

Вітаємо з перемогою: Сінченка Сергія (капітан команди), Гришина Володимира, Ілюхіна Івана, Кокошка Максима, Смірнова Ярослава, Ілюхіна Дмитра, Федоренко Вікторію, Ткаченко Катерину, Бондарчук Катерину, Клименко Дарію, Погорілу Вікторію, Комлик Дар'ю та їх наставників.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 559 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2