«  Жовтень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:45

Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Обласний семінар з медіа освіти
Обласний семінар з медіа освіти

Модернізація української системи освіти та динаміка інноваційних процесів у суспільстві вимагає здійснення нових підходів до розвитку особистості педагога. Сучасна освітня парадигма стимулює появу творчих новаторських ідей, пошук більш досконалих систем навчання. Саме дієвість такої системи й продемонстрував колектив Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради під час проведення 15-16 жовтня 2015 року обласного семінару-практикуму для керівників експериментальних навчальних закладів Дніпропетровської області з медіа освіти, що проводився за темою «Використання проективного потенціалу медіа в освітньому процесі».

Гостинно прийняла школа  учасників семінару, серед яких були присутні Ватковська Марина Григорівна – проректор з науково-педагогічної роботи Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філософських наук; Піщанська Вікторія Миколаївна – доцент кафедри філософії освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат культурології; Матюк Микола Степанович – голова Нікопольської районної ради, депутат обласної ради; Попок Віталій Юрійович – в.о. начальника відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації, Гулак Маргарита Вікторівна – завідуюча методкабінетом відділу освіти, директори та вчителі експериментальних шкіл області.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Матюк Микола Степанович, який у своїй промові зазначив, що Кам’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів небезпідставно є провідною школою в Нікопольському районі, маючи високий рівень організації науково-методичної роботи,  результативності за усіма напрямками освітньої діяльності та впровадження новітніх технологій у навчально-виховний процес. Адже тут не зволікають на час, обставини, а створюють усі умови для отримання належного рівня освіти підростаючому поколінню. А районна влада завжди йде назустріч, допомагаючи у всіх починаннях.

У своєму виступі директор школи Кавалер Юрій Володимирович за підтримки медійних засобів ознайомив присутніх з досвідом роботи та здобутками навчального закладу.

Здавалося б, сільській школі важко здивувати присутніх. Проте більшість із побаченого у ході дводенного семінару стало для учасників справжнім відкриттям: історичний та спортивний музеї, робота шкільного телебачення, виставки декоративно-прикладного та фото мистецтва, участь школярів у медійних проектах, використання скрайбінгу, як засобу соціального впливу на свідомість підростаючого покоління, проведення героїко-патріотичного заходу «Герої нашого часу». Особливі враження присутні отримали під час перегляду вистави «Любов і голуби» у виконанні вчительського складу театральної студії «Сузір’я».

Наприкінці присутні обговорили  актуальні питання впровадження медіа засобів в практику роботи шкіл області та розробили рекомендації щодо їх впровадження в роботу сучасної школи.

Представниками Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було високо оцінено досвід роботи колективу Кам’янської ЗОШ з впровадження інноваційних педагогічних технологій з медіа культури для успішної соціалізації особистості в сучасне інформаційне суспільство та високий рівень соціальних компетенцій учнів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 450 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4