«  Березень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:48

Головна » 2013 » Березень » 15 » Обласний семінар-практикум
Обласний семінар-практикум

14 березня 2013 року на базі Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов обласний семінар-практикум для вчителів експериментальних навчальних закладів за темою «Впровадження Інтернет та медіаосвітніх технологій в практику роботи школи» з досвіду роботи Кам’янської загальноосвітньої школи Нікопольської районної ради. На семінарі були присутні: Ватковська Марина Григорівна - проректор з наднових систем навчання та комунікацій, завідуюча кафедрою управління інформаційно-освітніми проектами Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат філософських наук, Висоцька Ольга Євгенівна - завідувач кафедри філософії випереджаючої освіти та управління інноваційною діяльністю Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор філософських наук, Фініковський С.В. - начальник відділу освіти Нікопольської райдержадміністрації, Гулак М.В. - завідуюча методкабінетом відділу освіти, методисти методичного кабінету відділу освіти, директори та вчителі експериментальних шкіл. Учасники семінару мали змогу:

• ознайомитися з досвідом роботи педагогічного колективу експериментального навчального закладу обласного рівня – Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нікопольської районної ради щодо впровадження Інтернет та медіа освітніх технологій в практику роботи школи (директор школи Ю.В.Кавалер, ЗНВР Городецька Н.І., ЗВР Кавалер О.В.);
  • обговорити актуальні питання впровадження дослідно-експериментальної роботи в практику роботи шкіл Нікопольського району (завідувачка методичним кабінетом відділу освіти Гулак М.В.);
  • ознайомити з екологічними та соціальними аспектами розвитку с. Кам’янського в умовах гірничого виробництва (вчитель-методист хімії та біології Ребізант Л.М., вчитель географії та екології Римарь І.І., вчитель-методист зарубіжної літератури, етики та медіакультури Корнєва Т.Г.);
  • розробити рекомендації щодо впровадження новітніх технологій в практику роботи сучасної школи.

Також учасники семінару відвідали шкільний історичний музей, музей спортивної слави Нікопольщини та кабінет олімпійської освіти Кам'янської ЗОШ, взяли участь в обзорній екскурсії по школі, ознайомились з презентацією проектів: "Хімія Землі. До 150-річчя В.І.Вернадського." та "Соціальний аспект розвитку с. Кам'янського в умовах гірничого виробництва", підготовлених учнями 8 та 10 класів.

Під час підведення підсумків семінару Ватковська М.Г. та Піщанська В.М. акцентували на необхідності широкого використання інформаційно-комунікативних технологій в навчально-виховному процесі, впровадження курсу медіакультури для учнів 10 класу в практику роботи загальноосвітніх шкіл, а також розповіли про розробку нових програм з медіакультури для учнів 5-9 класів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 521 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/6