«  Квітень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:48

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Обласний конкурс олімпійських куточків та музеїв спортивної слави
Обласний конкурс олімпійських куточків та музеїв спортивної слави
   Інтеграція Олімпійської освіти в навчально-виховний процес, вивчення історії олімпійського руху, його ідеалів і цінностей має велике виховне й освітнє значення.
   Вона здатна підвищити ефективність формування фізичного, психічного, соціального і духовно здорової особистості.
   Наприкінці 2011 року НОКом України було розіслано до кожного навчального закладу України комплекти плакатів та олімпійської літератури для організації олімпійських куточків та спортивних музеїв. В зв’язку з цим Дніпропетровський осередок НОК України ініціював проведення обласного конкурсу на кращий стан олімпійських куточків, музеїв спортивної слави та роботи в напрямку олімпійської освіти.
   Метою обласного конкурсу було активізувати діяльність адміністрацій навчальних закладів щодо покращення роботи з фізичного виховання, наявності спортивної інфраструктури, виявлення кращих навчальних закладів в цьому напрямку освітньої діяльності, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи, впровадження інформаційних форм та методів організацій процесу фізичного виховання, пошук та популяризація сучасних ефективних форм і методів організації процесу фізичного виховання в навчальний та позаурочний час.
   Нагородження переможців відбулося в концертно-спортивному комплексі «Опера» м.Дніпропетровська.
   Музей спортивної слави Нікопольщини та кабінет олімпійської освіти Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Кавалер Ю.В.) визнано кращими. Нагородження проводили технічний директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України О.С. Дювбаков та олімпійська чемпіонка Лондонської олімпіади з академічного веслування Анастасія Коженкова.
   Пам’ятну відзнаку та м’ячі отримали члени делегації Кам’янської ЗОШ, очолювані заступником директора школи з навчальної роботи Городецькою Н.І.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 406 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/5