«  Травень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.07.2018, 20:43

Головна » 2018 » Травень » 4 » Обласний фінал "Знавець Олімпійського спорту"
Обласний фінал "Знавець Олімпійського спорту"

В м.Дніпро відбувся обласний фінал "Знавець Олімпійського спорту" в двох вікових категоріях 1-4 клас та 5-9 класи. Більше 90 учасників з різних міст та районів Дніпропетровської області стали друзями-суперниками в цьому олімпійському форумі. Від Нікопольського району та Червоногригорівської територіальної громади в конкурсі прийняли участь в молодшій віковій групі Соболенко Дмитро (Дмитрівська школа), Думанська Марія (Кам'янська школа), в старшій віковій групі Юлія Дрок (Приміська школа) та Білик Данило (Кам'янська школа).

З великим задоволенням та гордістю юні олімпійці Нікопольщини отримали медалі та грамоти лауреатів конкурсу. А Данило Білик став абсолютним переможцем змагань. І буде представляти Дніпропетровську область на Всеукраїнському фіналі.

Дякуємо за підтримку Дніпропетровське відділення НОК України (виконавчий директор Олександр Дювбаков), Дніпропетровське обласне управління з фізичної культури та спорту (провідний спеціаліст Людмила Гут) та кафедри виховання, культури здоров'я, професійної та позашкільної освіти (зав.кафедри Лариса Лаврова).

Спеціальний приз від організаторів конкурсу отримала учениця 2 класу Кам'янської ЗОШ Марія Думанська - як сама юна учасниця.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 61 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2