«  Травень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.06.2018, 19:20

Головна » 2018 » Травень » 2 » Обласний фінал «Олімпійське лелеченя – 2018»
Обласний фінал «Олімпійське лелеченя – 2018»

Гостинно зустрічав учасників восьмого обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу для дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя – 2018» комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю «Дніпропетровське вище училище фізичної культури» Дніпропетровської обласної ради.

Після святкового відкриття Олімпійського форуму шість кращих команд Дніпропетровської області змагались в вікторині «Знавець Олімпійського спорту», великій комбінованій естафеті та волейболі.

В напруженій спортивній боротьбі пройшли всі види змагань, де домінували представники Нікопольського регіону.

В фіналі волейбольного турніру між командами «Вікторія» Кам’янської ЗОШ (директор Ю. Кавалер)та команди Приміської ЗОШ (директор С. Чишій) Нікопольського району вирішувалась доля першого місця.

Перемогу в фіналі святкували юні волейболісти Приміської ЗОШ (вчитель Андрій Фініковський). Вітаємо наших друзів-суперників та їх наставника з чудовою перемогою.

Друге місце за результатами загальнокомандного заліку зайняла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ в складі: Берестов Максим (капітан команди), Чередниченко Руслан, Гафаров Данило, Вишневський Назар, Агаєв Олександр, Білик Данило, Силкіна Дарія, Цикал Марина, Осінцова Оксана, Курнікова Софія, Куча Віолетта, Мужейко Карина. Готували команду вчителі фізичного виховання Олексій Орловський, Олександр Клименко та Микола Корнєв.

Третє місце в обласному фіналі зайняла школа №142 м. Дніпро. Четвертими були юні спортсмени СШ №6 м. Нікополя, п’ятою була Калинівська середня загальноосвітня школа Широківського району і останнє шосте місце школа № 23 м. Кам’янське.

В фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу в м. Києві Дніпропетровщину буде представляти команда Приміської ЗОШ Нікопольського району. Побажаємо успішних стартів представникам козацького краю.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 71 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2