«  Квітень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:45

Головна » 2013 » Квітень » 29 » Обласний фінал «Олімпійське лелеченя – 2013»
Обласний фінал «Олімпійське лелеченя – 2013»
   На базі Дніпропетровського обласного вищого училища фізичної культури відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який пройшов під девізом: «Твори! Вивчай! Перемагай!»
   Нікопольський район представляла команда «Вікторія» Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На церемонії відкриття школярів привітали Олімпійський чемпіон Ю.К. Зайцев, срібний призер Олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова та технічний директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України О.Дювбаков.
   Презентація команди «Вікторія» Кам’янської ЗОШ під назвою «Від Лондона до Ріо» всіма членами журі визнана кращою.
   Наступний від змагань – Олімпійська вікторина і знову кращий результат у нашої команди.
   В напруженій спортивній боротьбі в комбінованій естафеті юні козачата вирвали перемогу з найкращим часом у команди м.Дніпродзержинська.
   І нарешті четвертий вид змагань – Артбол. Знову в фіналі зустрілись 2 кращі команди обласного фіналу представники Нікопольського району та м.Дніпродзержинська. Відповідальність за перемогу та тактична грамотність була на боці команди козацького краю.
   Чотири перемоги в чотирьох номінаціях, і перемога в загальнокомандному заліку дала можливість команді «Вікторія» Кам’янської ЗОШ (директор Кавалер Ю.В.) Нікопольського району (начальник відділу освіти Фініковський С.В.) представляти Дніпропетровську область у Всеукраїнському фіналі в МДЦ «Артек», який пройде з 1 по 7 червня 2013 року.
   Вітаємо юних лелеченят з чудовою перемогою в обласному фіналі:
– Клименко Дарію (4 кл.)
– Погорілу Вікторію (4 кл.)
– Сінченко Сергія (5 кл.) капітан команди
– Ілюхіна Івана (5 кл.)
– Гришина Володимира (5 кл.)
– Ткаченко Дениса (6 кл.)
– Прокудіна Михайла (6 кл.)
– Селезньова Кирила (6 кл.)
– Дурнєву Анну (6 кл.)
– Козлову Юлію (6 кл.)
– Топтаєву Дар’ю (6 кл.)
– Телетньову Аліну (6 кл.)
   Готували команду вчителі фізичного виховання Клименко О.Г., Корнєв М.Д. та педагог-організатор Корнєва Т.Г.
   Щира подяка вчителю інформатики Солдатову Д.С. (за організацію змагань з олімпійської вікторини на комп’ютерах) та учням школи Гордійчуку Єгору та Филоненко Вікторії, ведучих церемонії відкриття та закриття змагань.
   Ми пишаємось учнями, вчителями та батьками Кам’янської ЗОШ Нікопольського району!

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 579 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/7