«  Грудень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.01.2019, 05:11

Головна » 2018 » Грудень » 27 » Новорічний турнір з волейболу
Новорічний турнір з волейболу

З метою виявлення кращих команд і спортсменів, популяризації та пропаганди волейболу серед дівчат та підготовки до участі в обласних змаганнях серед ДЮСШ області в 2019 році в спортивному залі Кам’янської ЗОШ (директор Юрій Кавалер) відбувся відкритий Новорічний турнір з волейболу серед дівчат.

В змаганнях взяли участь збірні команди Червоногригорівської ЗОШ (тренер Світлана Огородня), Борисівської ЗОШ (тренер Сергій Харін), Придніпровської ЗОШ (тренер Олександр Клименко), Приміської ЗОШ (тренер Артем Очкуренко) та Кам’янської ЗОШ (тренер Олексій Орловський).

Учасників змагань та їх наставників привітали голова Придніпровського старостату Червоногригорівської селищної ради Олександр Прокопенко та директор ДЮСШ Червоногригорівської селищної ради Григорій Рева.

Головний суддя змагань Орловський Олексій Прокопович, Заслужений вчитель України, розповів учасникам турніру про порядок визначення переможців.

В напруженій спортивній боротьбі пройшли всі зустрічі. В фіналі зустрілись команди Кам’янської та Червоногригорівської ЗОШ. З рахунком 2:1 по партіях перемогу святкували юні волейболістки Кам’янської ЗОШ, на другому місці – Червоногригорівська ЗОШ. Третіми були волейболістки Приміської ЗОШ, команда Борисівської школи замкнула турнірну таблицю.

Переможці та призери турніру отримали кубок та грамоти. Всі команди-учасники отримали солодощі та солодку воду від Червоногригорівської територіальної громади. Всі учасники були задоволені солодкими призами та висловлюють подяку Червоногригорівському голові Миколі Степановичу Матюку.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 41 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/1