«  Січень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.02.2018, 00:10

Головна » 2018 » Січень » 12 » Новорічний турнір з футзалу
Новорічний турнір з футзалу

Футбол - більше, ніж гра!

Чудове футбольне свято відбулося в спортивному залі Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Юрій Кавалер). Традиційний Новорічний турнір з футзалу на кубок Заслуженого вчителя України Миколи Корнєва проходить щорічно під час зимових канікул.

Футбольний турнір за участю 4 команд пройшов з-за підтримки місцевих підприємців (кафе "Сфера"), випускників Кам'янської школи Євгена та Олени Коршунових.

Для розвитку дитячого та юнацького футболу вони подарували футбольні м'ячі.

Від меценатів всі команди отримали паки з мінеральною водою та соком. Команди-фіналісти змагань отримали конверти з грошовою винагородою.

Мотивація команд була великою, і всі ігри пройшли в напруженій спортивній боротьбі. Головний суддя змагань вчитель-методист Олександр Клименко дав свисток на початок першої гри, в якій команда учнів Кам'янської перемогла своїх суперників з рахунком 9:2.

Надзвичайно напружено пройшла гра, в якій збірна вчителів Кам'янської та Придніпровської шкіл перемогла команду випускників з рахунком 6:5 і вийшла до фіналу.

В матчі за 3 місце команда випускників перемогла збірну учнів та батьків. Родзинкою турніру була участь в ньому гравця національної збірної України з жіночого футболу Ольги Басанської та її першого тренера Віталія Міняйла. Відома футболістка та її наставник грали за одну команду.

І, нарешті, фінал! Збірна команда вчителів з рахунком 9:2 перемагає збірну юних футболістів Кам'янської ЗОШ. Капітан освітянської команди, тренер ДЮСШ Володимир Міняйло під оплески суперників отримує від засновника турніру Миколи Корнєва кубок за І місце.

Всі учасники змагань: учні випускники школи, батьки та вчителі щиро дякують сім'ї Коршунових за чудову підтримку Новорічного турніру.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 89 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2