«  Січень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:16

Головна » 2013 » Січень » 4 » Новорічні пригоди Вінні Пуха і П'ятачка
Новорічні пригоди Вінні Пуха і П'ятачка
   Новорічне свято діти завжди чекають з особливим нетерпінням. Бо це свято казки, дитячих мрій та дивовижних пригод. Цього року новорічна зала, що чекала дітлахів, була надзвичайно нарядною, а ялинка перевершила усі сподівання.
   Казкове диво почалося вже в класних кімнатах, де звичайні учні перетворилися у героїв різних дитячих книжок та улюблених фільмів.
   Історія дивовижних пригод П'ятачка, Вінні Пуха та Снігуроньки захопила присутніх з першого дійства. Щоб врятувати свято, дитячий сміх та Діда Мороза, яких викрали Дюдюка, Ліший, Снігова Королева, Гангстери та Чортівня, казкові герої разом з Котигорошком і Дракошею пройшли складний шлях, повний випробувань на мужність, винахідливість та справжню дружбу. А діти, присутні на святі, допомогли нашим героям під час конкурсно-розважальної програми, хороводів та виконання новорічних пісень.
   Як у кожній казці, Добро перемогло Зло, сміх повернувся до дітей, а Дід Мороз подарував всім свято і із задоволенням подивився новорічний концерт.
   А наприкінці казкового дійства Дід Мороз і Снігуронька пригостили всіх дітлахів солодощами.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 576 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/5