«  Січень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:40

Головна » 2014 » Січень » 8 » Новорічна амнезія або подорож у забуту країну
Новорічна амнезія або подорож у забуту країну
   Підготовка до новорічного вечора для старшокласників завджи є складною. Наближається кінець семестру, тривають контрольні роботи, моніторингові зрізи, районні олімпіади, затяжні репетиції... Але результат завжди неперевершений. Так сталося і цього року. Не дивлячись на велике навантаження, свято вдалося на славу.
   Не пощастило напередодні Нового року лише Діду Морозу, оскільки через легковажність своїх онучок він отримав травму голови, так би мовити, тупим предметом - мішком. І через це забув куди Верховна Рада Стародавнього скликання його направила з новорічними привітаннями. І куди тільки не намагалися наші герої направитися (в Африку, Прибалтику, Англію, Італію, Японію), все марно, їх там не чекали. Пам'ятав Дідусь лише те, що назва місця, куди він повинен був направитися, тепла-тепла, майже рідна, і щось там тверде.
   На допомогу прийшли наші старшокласники, які запросили всіх присутніх відвідати новорічні театралізовані дійства: 8 клас - "Ай Боліт", 9 клас "Аль Бобетта і 40 розбійників", 10 клас - "За двома зайцями", 11 клас - "Вечори на хуторі близь Диканькі". Та пам'ять повернулася до Дідуся Мороза лише тоді, коли він отримав вже другий удар по голові. І виявилося, що рідна-рідна і тверда, немов граніт, назва - це Кам'янське. У школі Кам'янській на нього чекали.
   Тож Дідусь і його онучки привітали всіх присутніх з наступаючим роком Синього Коня, побажали всіх благ і подарували новорічну дискотеку.
   А солодким подарунком для артистів став величезний торт від приватного підприємця Олексія Бурцева. Тож, щиро дякуємо йому за турботу та любов до дітей і бажаємо всього найкращого!!!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 534 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/6