«  Квітень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2018, 07:02

Головна » 2018 » Квітень » 25 » Навчання з надання першої допомоги
Навчання з надання першої допомоги

Бурхливе, швидкоплинне і напружене сьогодення вимагає від сучасної людини зібраності, активної діяльності і постійного руху. Але життя в такому ритмі може іноді перерватися раптовою хворобою, нещасним випадком, техногенною катастрофою. Дуже важливо, опинившись у такій ситуації, не пройти осторонь, зуміти надати допомогу собі або іншій людині, тому всім необхідні знання і навички надання першої допомоги.

Саме з метою навчання і отримання практичних навичок (в рамках тижня ЦЗ) до Кам`янської ЗОШ завітали представники станції швидкої допомоги м. Нікополя та викладач Нікопольського медичного коледжу Гутикова Вікторія Олегівна. В доступній цікавій формі вони розповіли учням 8 – 11 класів і на практиці показали як визначати кровотечі і переломи. Як  визначити стан потерпілого, як надати першу допомогу, як робити непрямий масаж серця і штучне дихання, накласти джгут або стерильну пов`язку.

Учні не тільки отримали цікаву і важливу інформацію, але й самі потренувались на манекені робити масаж серця і штучне дихання, накладати один одному джгут. Імобілізувати кінцівки, перевіряти пульс. Наприкінці всі отримали довідкові брошури і листівки. Тренінг з першої медичної допомоги пройшов змістовно і викликав багато позитивних емоцій. Далеко не всі з присутніх отримають медичну освіту, але надати необхідну першу допомогу і цим врятувати життя людині зможуть, мабуть, всі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 80 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2