«  Жовтень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:05

Головна » 2014 » Жовтень » 16 » Наші випускники на захисті Батьківщини
Наші випускники на захисті Батьківщини

Війна... П'ять літер, але скільки почуттів вирує у душі кожної людини при цьому слові, яке несе у собі біль, втрати, сльози, розпач. Але водночас - героїзм, патріотизм, осмислення того, наскільки нам дорога Батьківщина, у якій ми народилися і живемо.

Скільки існує світ, стільки йдуть війни... Ніщо не вічне... Іде безкінечний поділ територій!..

Сьогодні наша держава переживає кризові часи, на Сході України тривають бойові дії. Ніхто з нас не міг навіть уявити собі, що у ХХІ столітті братерські країни будуть воювати. Але головне те, що є в Україні справжні патріоти. Серед них і випускники нашої школи.

15 жовтня до нас завітав учасник бойових дій в зоні АТО Абросімов Євген, випускник Кам'янської ЗОШ 1998 року. Під час зустрічі із старшокласниками вчителі Євгена зазначили, що він був здібним та цілеспрямованим учнем, веселим хлопцем. Закінчив школу зі срібною медаллю та вступив до вищого навчального закладу. Має власну сім'ю, виховує 6-річного сина, працює інженером на Нікопольському заводі феросплавів. Та так вже сталося, що доля занесла його до епіцентру воєнних події - у Донецьк.

Євгену було дуже важко розповідати про участь у бойових діях, адже надто трагічні події довелося пережити. Головне, що зрозуміли учні, що життя - найцінніший скарб кожної людини. А ще Євген наголосив, що навчання - основна задача молоді у справі захисту, розвитку і процвітання нашої рідної держави.

Наприкінці зустрічі діти та вчителі від усього серця подякували своєму випускнику щирим словом, добрими спогадами та осінніми квітами. Зал проводжав свого героя стоячи гучними оплесками.

Головний редактор сторінки учнівського самоврядування Ступак Катерина

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 417 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4