Вас вітає колектив Кам'янської загальноосвітньої школи!Дякуємо, що завітали на нашу сторінку!
Кам'янська загальноосвітня школа
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Шкільні новини [541]
Спорт-тайм [226]
Вітаємо [16]
Конкурси [0]
Досягнення [6]
Результативність участі шкільного колективу в різноманітних конкурсах

Пошук

Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265

Корисні сайти

Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія














Єдиний освітній центр:





Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 21:17

Головна » 2016 » Січень » 15 » Наші в регіональному фіналі Прангліміне
19:35
Наші в регіональному фіналі Прангліміне

   Ось, і підведені підсумки першої, відбіркової, частина змагань з усного рахунку, яка відбувалась онлайн. Протягом листопада та грудня учні розв'язували приклади і, нарешті, є результати. Кам'янці достойно представили Нікопольський район, і одразу десять представників школи запрошені до регіонального фіналу, який відбудеться 27 січня в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Вітаємо: Філатову Анастасію, Пометія Богдана (7 кл.), Бурцеву Аліну (9 кл.), Ступак Катерину, Стовбу Вікторію (10 кл.) та вчителів: Білик В.М., Кавалер О.В., Кавалера Ю.В., Клименка О.Г., Солдатова Д.С. Бажаємо їм успіхів у фіналі!

   В районній першості за результатами онлайнового етапу:

   в номінації Чомучки (1-3 класи):

1 місце - Борисова Ангеліна (3-А кл.) з результатом 3123 бали

2 місце - Ляшенко Євгеній (3-А кл.) з результатом 3008 балів

3 місце - Тодорова Софія (3-А кл.) з результатом 2309 балів

   в номінації Дослідники (4-6 класи):

1 місце - Бурмістрова Каріна (6 кл.) з результатом 5521 бал

2 місце - Малиновський Максим (5-Б кл.) з результатом 5119 балів

3 місце - Алієва Аміна (6 кл.) з результатом 4997 балів

   в номінації Дівчата (7-11 класи):

1 місце - Філатова Анастасія (7 кл.) з результатом 8267 балів та 1 місце в обласній першості

2 місце - Бурцева Аліна (9 кл.) з результатом 7691 бал та 3 місце в обласній першості

3 місце - Ступак Катерина (10 кл.) з результатом 7512 балів

   в номінації Хлопці (7-11 класи):

1 місце - Пометій Богдан (7 кл.) з результатом 7955 балів та 3 місце в обласній першості

2 місце - Хайрулін Данііл (7 кл.) з результатом 5678 балів

3 місце - Кіселюк Антон (9 кл.) з результатом 4726 балів

   в номінації Сеньйори (чоловіки, жінки):

1 місце - Солдатов Дмитро з результатом 11541 бал та 1 місце в обласній першості

2 місце - Клименко Олександр з результатом 7714 балів та 3 місце в обласній першості

3 місце - Кавалер Олена з результатом 7398 балів

   Всі результати за посиланням

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 263 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz