«  Грудень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:45

Головна » 2014 » Грудень » 16 » На призи чемпіона
На призи чемпіона

В рамках спортивного округу за підтримки Дніпропетровського відділення НОК України в спортивній залі Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Кавалер Ю.В.) відбулися фінальні змагання з фут залу серед юнаків в залік спартакіади Нікопольського району серед школярів на призи чемпіона Радянського Союзу з футболу серед юнаків Клименка Андрія.

В результаті напруженої, безкомпромісної боротьби перемогу святкували юні футболісти Новоіванівської ЗОШ. На другому місці збірна Кам’янської ЗОШ, третіми стали спортсмени Менжинської ЗОШ, збірна Придніпровської ЗОШ на четвертому, п’ятими були футболісти Криничуватської ЗОШ.

Всі призери турніру були нагороджені командними та особистими грамотами, а переможець перехідним кубком.

Дворазовий чемпіон та володар кубку України з футболу в складі Київського «Динамо», гравець збірної України, нині тренер ДЮСШ Дмитро Топчієв відмінно відсудив ві матчі фінальної першості.

Вітаємо збірну нашої школи в складі: Чорний Дмитро, Кравцов Тимур, Бакаєв Владислав, Матвієнко Богдан, Селезньов Кирило, Пеньківський Євген, Овдієнко Данило, Сінченко Сергій, Кокошко Максим, Могильний Максим, Кудревський Євген, Брильов Владислав.

Готували команду вчителі фізичного виховання М.Корнєв та О.Клименко.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 327 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/3