«  Листопад 2017  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.01.2018, 04:11

Головна » 2017 » Листопад » 22 » «Мрія» - здійснилась
«Мрія» - здійснилась

Активна рухова діяльність школярів у процесі занять фізичною культурою і спортом сприяє запобіганню перевантажень і перевтоми. Доцільність і ефективність рухової діяльності, як і будь-якої іншої, залежить від системи її реалізації. Усе сказане стосується й одного з найбільш популярних, масових і улюблених школярами видів спорту – футболу.

Футбол розвиває силу, швидкість, витривалість, спритність, сміливість, рішучість, наполегливість, силу волі, почуття товариськості. Кожен футболіст має можливість виховувати в собі ініціативність, самостійність і творчу активність, але він не повинен забувати про інтереси колективу і про взаємодію з партнерами по команді.

Кам’янська ЗОШ має чудові футбольні традиції. Багато років в школі працює відділення футболу ДЮСШ. Юні футболісти школи щорічно ставали призерами та переможцями змагань з футболу та футзалу різного рангу як серед юнаків так і серед дівчат. Футбольні традиції передавались з покоління в покоління.

І, нарешті, мрія футболістів с. Кам’янського збулась. Спортивно-оздоровчий комплекс «Мрія» відкрився святково в осінній день. Чудовий футбольний майданчик з синтетичним покриттям колегіально назвали «Граніт-Арена». Перший футбольній турнір відбувся на Традиційний перехідний кубок від Заслуженого вчителя України Миколи Корнєва, який виховав не одне покоління футболістів с. Кам’янського. В турнірі прийняли участь 4 команди. Дві команди школярів Кам’янської ЗОШ змагались з командами випускників школи минулих років, та командою батьків та вчителів.

Перший історичний гол на новій «Граніт-Арені» забив бувший учень Кам’янської ЗОШ, а нині школяр Придніпровської ЗОШ Ярослав Смирнов. Він отримав спеціальний приз від організаторів турніру.

В напруженій спортивній боротьбі володарями першого кубку на новій арені стала сама досвідчена команда батьків та вчителів, на другому місці збірна випускників минулих років, третіми були юні футболісти школи – команда №1. Четвертою була команда школярів №2. Юні футболісти, випускники школи, батьки та вчителі щиро дякують всім, хто причасний до здачі цього спортивного об’єкту.

Так збережемо і примножимо футбольні традиції населеного пункту, і територіальної громади.

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 84 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2