«  Листопад 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:39

Головна » 2014 » Листопад » 26 » Молодь обирає здоров'я
Молодь обирає здоров'я

Щорічно третього листопадового четверга міжнародна громадськість відзначає День відмови від куріння. Саме в листопаді відповідного до річного плану виховної роботи в нашій школі проводиться тиждень антитютюнової та антиалкогольної пропаганди «Молодь обирає здоров’я».
     Про шкідливість тютюнокуріння відомо давно, однак тільки в другій половині ХХ століття суспільство почало усвідомлювати масштабність людських та економічних втрат, спричинених курінням.
     Під час проведення тижня учні 5-11 класів, особливо старшокласники разом із вчителем біології та основ здоров’я Озюменко Наталією Миколаївною, ще раз звернули увагу та замислились над шкідливістю звичних та руйнівних для організму звичок як паління та вживання алкоголю. На уроках підлітки дізналися, що Україна належить до країн Європи з високим рівнем поширення цієї шкідливої звички, особливо серед молодих людей, а кількість молодих жінок, що курять, за останні два десятиліття зросла в 4 рази. На прес-інформаціях дев’ятикласники розповідали учням, що паління – залежність, що руйнує організм, викликає різноманітні хвороби. Це відомо кожному, та не кожен палій бере себе в руки й відмовляється від цигарки. Головними причинами смертності у світі в цілому і в Україні зокрема є серцево-судинні, онкологічні захворювання, хвороби легень, а одним з основних факторів ризику виникнення і прогресування їх є тютюнопаління. То ж задумайтесь, якої шкоди наносять своєму здоров’ю люди, які палять?
     Учні підготували презентації про вплив шкідливих звичок на молодий організм, творчі роботи щодо здорового способу життя, малюнки «Вчасно зупинись – обери здоровий спосіб життя».

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 485 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/4