«  Лютий 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 16.10.2018, 01:43

Головна » 2018 » Лютий » 22 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови, що відзначається 21 лютого, надав урочистого настрою і нашій шкільній громаді. Уроком-відкриттям для учнів 5-7 класів стало ознайомлення з цікавими фактами і мовними явищами від ведучих Марії Щербань і Кирила Сірякова. А далі барвисто розквітло слово у «Пісні про рушник» А. Малишка, у голосі американської співачки українського походження Квітки Цісик, у смішинках Г. Бойка, виконаних Єгором Кузнєцовим і Давидом Топтаєвим та у віршованих загадках, запропонованих присутнім Назаром Плотком. Елегантного обрамлення ліриці надав ніжний вальс бально-спортивних дуетів: О. Пархоменко – С. Живець, Д. Білик – Д. Клещукевич. А гурт дівчат звеселив усіх народною піснею «Гей гуляю я», надаючи повчання майбутнім господиням.

Усі, хто завітав на свято, впевнилися у необхідності кожного народу розвивати й оберігати свої мови, відчули відповідальність за рідну мову. Не втрачають актуальності і слова, що стали лейтмотивом літературно-музичної композиції: «Ти не будь малоросом, сину мій, українською говори».

Захід підготували і провели учні 5-7 класів разом із вчителями Шумовою І.В., Солдатовим Д.С.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 146 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2