«  Травень 2012  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 24.08.2019, 13:38

Головна » 2012 » Травень » 9 » Мітинг-реквієм в День Перемоги
Мітинг-реквієм в День Перемоги
   Сьогодні, 9 травня 2012 року, біля пам'ятника загиблим воїнам-односельцям силами Кам'янського сільського клубу та Кам'янської ЗОШ був проведений урочистий мітинг-реквієм, присвячений 67-й річниці Великої Перемоги. В урочистостях взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, жителі та гості с. Кам'янського. З побажаннями щастя, здоров'я, миру та благополуччя ветеранам та всім присутнім виступили голова Нікопольської районної ради Матюк Микола Степанович, голова Придніпровської с/р Прокопенко Олександр Анатолійович, настоятель Спасо-Вознесенського храму отець Олександр, учні, вчителі. Хвилиною мовчання, солдатським салютом та поминальним обрядом вшанували пам'ять загиблих воїнів у роки війни та померлих уже в мирний час. Вірші, проза, пісні в цей день звучали на честь сивочолих визволителів.
    І хоча залишилось ветеранів зовсім мало, а учасників бойових дій - одиниці, приходять вони щороку на мітинг, щоб в котре пригадати своїх бойових друзів та покласти квіти до пам'ятника загиблим воїнам-односельцям. А ще задля того, щоб ще раз упевнитись в тому, що підростає достойна зміна, що молодь не вагаючись стане на захист миру і благополуччя за першим покликом Батьківщини.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 790 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/8