«  Червень 2013  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 20:45

Головна » 2013 » Червень » 10 » Марафон дитячої творчості "Діти єднають Україну"
Марафон дитячої творчості "Діти єднають Україну"
   У рамках Марафону дитячої творчості «Діти єднають Україну», ініційованого головою Дніпропетровської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Олександром Вілкулом, наприкінці травня у Дніпропетровську визначили переможців першого етапу конкурсу в номінації «Вокальне мистецтво».
   На сцену Будинку органної та камерної музики вийшли продемонструвати свої вокальні дані більше 150 учасників з міст і районів Дніпропетровщини.
   Привітали конкурсантів голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Павло Краснобріжий та голова журі - народна артистка України, директор Дніпропетровського будинку органної та камерної музики Тетяна Бабич.
   Учасники конкурсу представили і сучасні естрадні пісні, і українські народні.
   Переможців визначили у трьох категоріях: «Естрадний вокал», «Народний вокал» і «Академічний вокал».
   У категорії «Народний вокал» перше місце, посіла учениця Кам’янської школи Бурцева Аліна.
   Всі учасники вокального конкурсу отримали дипломи та флешки від Дніпропетровської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. За перше місце переможцям вручили домашній кінотеатр, за друге і третє - мікрофони.
   1 червня в Міжнародний день захисту дітей Дніпропетровська обласна організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ під керівництвом Олександра Вілкула організувала для дітей обширну святкову програму в Парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка.
   Головною подією святкового дня став гала-концерт призерів першого етапу Марафону дитячої творчості «Діти єднають Україну». У відбіркових турах першого етапу Марафону по п'яти номінаціях взяло участь понад 110 тисяч школярів з усіх міст і районів Дніпропетровщини.
   У гала-концерті Марафону свої найкращі виступи представили 10 дитячих творчих колективів, близько 250 дітей - призерів першого етапу. Серед переможців була і учениця нашої школи Бурцева Аліна. Голова ДОО ПАРТІЇ РЕГІОНІВ вручив переможцям та лауреатам Пам'ятні відзнаки.
   За результатами Марафону «Діти єднають Україну» буде видано повний барвистий буклет про переможців і призерів Марафону.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 596 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2