«  Червень 2015  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 26.08.2019, 02:46

Головна » 2015 » Червень » 9 » Мандрівка на Запорізьку Січ
Мандрівка на Запорізьку Січ

Закінчення навчання група учнів 4-а класу відзначила подорожжю до міста Запоріжжя і відвідинами Музею історії запорозького козацтва на острові Хортиця.

Мандри завжди ваблять людей враженнями нового та незвіданого, можливістю дізнатися про те, чого не можна бачити в ріднім краї.

Чудові краєвиди Хортиці – розлогий Дніпро, скелясті береги, степове рослинне різнобарв’я – занурили дітей в атмосферу славної української минувшини. Цікава екскурсія в музеї розгорнула перед допитливими учнями захопливі сторінки історії. Музейні експонати виразно промовляли про первісних людей, кочових скіфів, печенігів та половців, походи київського князя Святослава, який загинув на Дніпрових кручах, про життя та побут звитяжних запорожців.

Оглянувши речі, що лишилися від минулих епох, учні попрямували до меморіального комплексу “Запорозька Січ”, котрий через стилізовані під старовину новобудови уособлює образ восьми козацьких столиць, п’ять із яких були на нашій Нікопольщині. Тут відбулося захопливе видовище, підготовлене сучасними козаками. Вони продемонстрували бойові мистецтва запорожців: стрільбу із гаківниці, самопалу та луків, вправне володіння шаблею, списом та щитом у реалістичних двобоях, майстерність верхової їзди. По тому діти змогли доторкнутися до стилізованої козацької зброї, випробувати свої сили у стрільбі з луку, триманні шаблі та їзді на конях.

Трішки втомлені, учні поверталися з неабияким багажем вражень і нових знань, на засвоєння яких одного дня замало. Адже подорож – це не тільки розвага, а ще й освіта; вона – інвестиція у власне майбутнє.

Член батьківського комітету 4-А класу В.Грибовська

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 407 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2