«  Червень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:10

Головна » 2016 » Червень » 17 » Літо спортивне
Літо спортивне

У неділю 12 червня на території пляжу в старій частині м. Нікополя з-за підтримки міської федерації волейболу (голова Андрій Муравчик) Дніпропетровського відділення НОК України (голова Андрій Павелко, виконавчий директор Олександр Дювбаков), депутатів Нікопольської міської ради Олександра Рибакова та Вадима Колесника відбувся І відкритий кубок з пляжного волейболу серед дівчат.
   В змаганнях взяли участь команди шкіл м. Нікополя та Нікопольського району.
В молодшій віковій групі дівчата змагалися з піонерболу (4х4). Переможцем стали юні спортсмени Кам’янської ЗОШ в складі: Погоріла Вікторія, Філатова Анастасія, Силкіна Дар’я, Осінцова Оксана. Другими були спортсмени Червоногригорівської ЗОШ. На третьому місці команда Менжинської ЗОШ.
   У старшій віковій групі з пляжного волейболу (2х2) перемогу святкували учениці Нікопольського ДЮСШ – 1, срібні нагороди здобула пара у складі, якої була учениця Кам’янської школи Свірська Наталія, бронзу виборола команда Менжинської школи Дубинович Євгенія та Овдієнко Діана.
   Сонячна погода, дружні посмішки, чесна боротьба, на чудових майданчиках міського пляжу залишив прекрасні враження учасників турніру, які отримали велике задоволення від змагань. А від спонсорів кожен із дітлахів – морозиво та мінералку.
   Переможці та призери нагороджені кубками, медалями та грамотами від організаторів спортивного свята.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 295 | Додав: pometiy | Рейтинг: 5.0/3