«  Березень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 17.08.2019, 15:11

Головна » 2014 » Березень » 12 » Літературна кав’ярня
Літературна кав’ярня
   Масштабно і урочисто пройшли Україною дні вшанування пам’яті видатного генія, одвічного борця за права простого люду -  Тараса Григоровича Шевченка. Не оминула ця подія і нашу школу.
   11 березня привітно розкрила двері усім запрошеним Літературна кав’ярня. Це був своєрідний підсумок багатої та копіткої праці учнівського та педагогічного колективу. Одинадцятикласники повели присутніх стежками долі Кобзаря, згадуючи уже відомі, але по-новому інтерпретовані твори митця. У літературно-музичний вінок вплелися «Залізні стовпи» С.Васильченка, «Наймичка» Шевченка, автобіографічні твори Тараса Григоровича. Присутні на заході доповнювали виступаючих власними дослідженнями: 7-класники підготували інформацію про перебування Т.Шевченка у Петербурзі, 8-класники – про період його заслання, 9-класники знайшли інформацію про значення імені Кобзаря у народній творчості, музичному мистецтві та нагороджених премією Т.Г.Шевченка, а 10-класники захистили свій проект – «Пам’ятники видатному Кобзареві».
На заході було презентовано збірки учнівської творчості, присвячені Т.Шевченку: шкільну та районну «Лине над землею Тарасове слово». А учні-дописувачі поділилися власними поезіями із присутніми.
   Сподіваємося, що Слово великого генія України житиме ще не одне століття.
Я – поет.
Я – Шевченко.