«  Червень 2018  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 22.07.2018, 20:43

Головна » 2018 » Червень » 14 » Лауреат обласної премії
Лауреат обласної премії

Основою нації є молоді таланти – люди, здатні опановувати, вдосконалювати і створювати нові знання і технології, застосовувати нестандартні підходи, розробляти та реалізовувати нові проекти. Таланти – це запорука успіху будь-якої нації. Інтелектуальний потенціал суспільства, представлений тими, хто досяг успіхів в обраних спеціальностях і зумів утілити їх у професійних можливостях, є головним двигуном прогресу в усіх сферах діяльності суспільства й держави.

Саме з метою виявлення і заохочення таких талантів було засновано Премію Дніпропетровської обласної ради. Головна ідея – підтримати талановитих спеціалістів і заохотити їх до нових звершень.

Цього року одним із номінантів, а згодом і переможців Премії у категорії «За досягнення в науковій та педагогічній діяльності» став учитель інформатики комунального закладу загальної середньої освіти «Кам` янська ЗОШ І-ІІІ ступенів Червоногригорівської селищної ради» Нікопольського району Солдатов Дмитро Сергійович.

Після закінчення Нікопольського педагогічного училища та Дніпропетровського національного університету імені Гончара він тринадцятий рік працює у школі. Молодий енергійний педагог зумів згуртувати навколо себе допитливих учнів, які разом з ним опановують нові програми і технології, стають лауреатами і переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Дмитро Сергійович сам неодноразово ставав переможцем і лауреатом обласного та всеукраїнського конкурсів «Міксіке», навчає комп`ютерній грамоті не тільки учнів, а й дорослих, проводить семінари в ДАНО для вчителів області. Творчий класний керівник, завзятий спортсмен, прекрасний батько. Він креативно підходить до кожної справи, створюючи образ вчителя нової формації, який служить орієнтиром наслідування для своїх вихованців.

Педагогічний колектив, колеги, батьки, учні щиро вітають Дмитра Сергійовича з перемогою та бажають успіхів і нових звершень.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 69 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/2