«  Грудень 2014  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 18.02.2019, 14:35

Головна » 2014 » Грудень » 10 » Конкурс строю і пісні до Дня Збройних сил України
Конкурс строю і пісні до Дня Збройних сил України

З нагоди святкування Дня Збройних сил України в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів Нікопольського району відбулися урочисті заходи в рамках шкільного проекту «Хоробрі серця Дніпропетровщини», на який були запрошені почесні гості учасники АТО: захисник Донецького аеропорту, так званий «кіборг», випускник Кам’янської ЗОШ Абросімов Євген, старший лейтенант танкових військ Терещенко Андрій (м.Дніпропетровськ), солдати та їх командири, що охороняють мости Нікопольського району та волонтери, що допомагають армії в цей скрутний час.

Традиційний конкурс строю і пісні серед учнів 6-11класів показав добрі вміння виконання стройових прийомів. Члени журі, воїни ЗС України, відзначили гарну підготовку команд, їхню військову форму та дії командирів загонів, тому журі важко було виявити переможців. Під час підведення підсумків з показовими гімнастичними номерами виступили учениці 1 класу, вихованці ДЮСШ «Електрометалург» Гришина Олександра та Глущенко Жанна. Також оплесками зустріли вихованців бально-спортивного  клубу «Лідер» (Керівник О.Бузін) Білика Данила, Живець Сніжану, Гафарова Данила та Івашків Марію.

За результатами конкурсу строю і пісні у середній віковій групі перемогу святкував загін моряків 7 класу (кл. кер. Білик В.М., командир Сінченко Сергій). Друге місце посіла команда мотострілків 6 класу (кл. кер. СолдатовД.С., командир Хайрулін Данііл). На третьому місці загін лікарі (кл. кер. Новицька Н.М., командир Козлова Юлія).

Серед учнів старших класів перше місце посіла команда прикордонників 11 класу (кл. кер. Орловська О.В., командир Ковальов Андрій). На другому місці юноармійський загін ракетників 10 класу (кл. кер. Гордійчук О.С., командир Шевчук Михайло). Третіми стали морські десантники 9 класу (кл. кер. Зиц С.В., командир Ступак Катерина).

Всі команди були нагороджені грамотами та кубками від спонсорів заходу ООО НікопромТрейд (директори Щуренко В.А. та Чаус С.В.).

В спортивній залі школи відбулися змагання з ігрового багатоборства на призи учасника АТО старшого лейтенанта Терещенка Андрія. Переможці та призери отримали від учасника бойових дій кубки грамоти та медалі, а від Дніпропетровського обласного відділення НОК України (голова Павелко А.В.) спортивний інвентар.

Гості заходу відвідали історичний музей школи та музей спортивної та олімпійської слави Нікопольщини.

Перегляд відео

Категорія: Спорт-тайм | Переглядів: 829 | Додав: Sold | Рейтинг: 5.0/5