«  Березень 2016  »

Вітаю Вас, Гость · RSS 19.08.2019, 14:13

Головна » 2016 » Березень » 10 » Концерт до Міжнародного жіночого дня
Концерт до Міжнародного жіночого дня

Ось і весна прийшла. Тепле весняне сонечко балує нас своїми промінчиками і буйним цвітом розквітають первоцвіти. І ось на порозі перше свято весни – Міжнародний жіночий день, або просто – 8 БЕРЕЗНЯ!  Саме в цей день всі представниці кращої половини людства розквітають на очах, а чоловіки проявляють до них стільки уваги, скільки жінки не відмовились би  отримувати щоденно. 8 Березня несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

4 березня в нашій школі відбувся святковий концерт для жителів Придніпровської територіальної громади, присвячений  Міжнародному жіночому дню. Зі сцени звучали ніжні слова, компліменти на адресу чарівних жінок, любих матусь та бабусь, тендітних дівчаток. У святковій програмі були і пісенно-танцювальні номери, і сценки, під звуки чарівної музики декламувалися вірші.

Гарно прикрашений зал, артистичні ведучі, оригінальні виступи дітей та дорослих створили неповторну атмосферу свята. Глядачі тепло приймали артистів та дякували бурхливими оплесками. Вечір сподобався усім присутнім, додав гарного настрою та натхнення.

Кульмінацією вечора стало нагородження переможниць конкурсу декоративно-прикладного мистецтва «Чарівна панна». А їх виявилося аж 18! Дипломи та солодкі подарунки від Придніпровського сільського голови додали майстриням натхнення та бажання творити й надалі.

Всі присутні  покинули зал в піднесеному настрої, з посмішками на вустах та радістю в серцях. Тож, щирі вітання жінкам та дівчаткам, нехай здійсняться ваші мрії, відпочивайте весело та активно!

$IMAGE19$ $IMAGE20$

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 263 | Додав: Lina | Рейтинг: 5.0/2